Wpis z mikrobloga

Wymyslilem,ze kupie sobie #skutery.

Diesla trzymam w garazu. Na podworku mam moje auto do zabawy, ale ostatnio wyjezdza 300 metrow na poczte, 400 do marketu albo podobne. Generalnie trasy po 2-3 kilometry. Szkoda mi v8, bo nawet sie nie nagrzeje. O ekonomice nie wspomne.

No i co wybrac? Budzetu okresonego nie mam. Ale raczej cos taniego. Do kilku tysiecy. Wizualnie mam to w dupie.Rocznik bez znaczenia
Raczej nie chinczyka, ale jesli jest cos fajnego to rozwaze. Bez roznice czy 125 czy 50 ccm o ile bedzie to jakos znosnie chlopa 100kg/ 191 cm wiozlo. Zadnych maxi skuterow. Mam dorosly motocykl. Fajnybylby duzy bagaznik. Dlatego podpasowal mi piaggio x8/x9. Cos jeszcze ?

Typowy dupowoz do miasta.

#bojowka125cc #motocykle #skutery #motoryzacja #kiciochpyta
  • 13
@bigger: Kawasaki Athlete ? Sachs MadAss? Kymco K-pipe , Honda Zoomer, Romet City Trial, każdy z tych skuterków/motorowerów czymś się wyróżnia. Ja miałem Kymco Nexxon , mam 185 cm i czułem się dobrze na nim. Jeszcze z motorków małych to fajne są Hyosung Karion, Yamaha TW i Suzuki VanVan.
@Jojne: yamaha fajna. Troche za fajna i za nowa jak dla mnie. Ma stac pod wiata caly rok prawie poza sniegiem. Szkoda kasy i klamota.

@mattcabb: Jog - OK, jet force bardzo fajny. Szkoda tylko,ze bak miedzy girami. Chcialem "kibla". Obejrze dokladniej na pewno.
@polski: Forza za droga. PCX tez drogi. Chodzi mi o cos klase nizej.

@Kick_Ass: Zoomerem jezdzilem - swietny i kultowy sprzet, ale uzytkowo slabo.
@polski: Mam 3 auta w sumie i motocykl.Ale to nie ma nic do rzeczy. NIe widze sensu wywalania 10k na kibel, ktory ma mnie wozic na poczte ,do biedronki i w podobne tras raz n 2 dni i stac 10 miescy w roku pod wiata. Ma byc typowym niezawodnym klamotem. To co oferuje mi taka Forza czy PCX ogarne tak samo kiblem za polowe jej wartosci. Nie bedzie tak stylowo, ale
@bigger: jog do miasta dużo lepszy. lżejszy, zwrotniejszy, lepiej startuje (przy wyskakiwaniu z podporządkowanej bardzo istotne) i w bagażniku mieści się kask. Po zdjęciu blokad 80km/h.
compressor dużo szybszy, ale powoli startuje, ciężki jak diabli, praktycznie nie ma bagażnika.