Wpis z mikrobloga

@galik: prawdziwe kobiety pracują i jednocześnie utrzymują porządek w domu, czyli pranie sprzątanie prasowanie itd. .... gotowanie najlepiej zostawić facetom ;p
  • Odpowiedz
@galik: jak fatalna forma wpływa na zły odbiór nienajgorszej "mądrości życiowej".

Prawda jest taka, że wsparcie bliskiej osoby w przyziemnych sprawach pomaga w budowaniu dobrobytu i realizowania celów życiowych. Partnerka to jedna z nielicznych osób, którym zależy na twoim sukcesie.
  • Odpowiedz
Zapanowała dziwna moda na tagowanie #rakcontent wszystkich zdjęć z jakimkolwiek przemyśleniem, nieważne czy głupim czy nie. Ostatecznie to nie przypadek, że na nie trafiacie. Do d--y se nasypcie debile.
  • Odpowiedz
@zombiag: Wat, mam wrażenie jakbys Ty w ogóle komentował inny obrazek, niż ten, który ja widzę xD Ja to rozumiem tak, że fałszywa kobieta wymaga nie wiadomo czego od faceta, chce przyjść na gotowe, sama nic od siebie nie dając, a prawdziwa wspiera swojego faceta w tym co chce osiągnąć, pomaga mu (z wzajemnością). Czyli... Jak dla mnie, tak jakbyc powinno, kek.
  • Odpowiedz