Wpis z mikrobloga

tl;dr


Mirki słuchajcie, szukam od pewnego czasu stażu jako programista, trafiła mi się jedna oferta, na początku gadka, że administrowanie strony w #php i jakieś drobne modernizacje - mówię no spoko. Dzisiaj dzwonił do mnie prezes już 2x ogólnie przedyskutowałem z nim dobre pół godziny i tu się zaczyna wtf, najpierw mówił o stworzeniu nowej strony na dzisiejsze standardy, że ma to być jakiś projekt społecznościowy, z tego wszystko powiedział mi, że wynalazł on statek kosmiczny i chcę dotrzeć do grubych ryb i opatentować go. Jako, że znam dobrze język angielski (a on nie) zaproponował mi, że mam się porozumieć z ludźmi w tesla motors w Holandii, którzy mają go doprowadzić do nazwisk z USA #!$%@?.gif. Potem zaoferował mi dodatkowo, że mogę zostać asystentem technicznym XD. Gość wydaję się na prawdę inteligentny, ale to muszą być jakieś jaja, sprawy kosmiczne są ograniczone tajemnicą narodową jak sądzę, a on chce dotrzeć do gości i opatentować statek kosmiczny XD jutro mam z nim mieć rozmowę na 10, #!$%@? co robić.

#programowanie #informatyka #coolstory
  • 38
@SuperSayan: z tego co się domyślam to jego zarząd wcale teraz nie jest duży dotychczas pracowali nad tym - http://www.amigolotto.com/ ale coś im nie pykło i startują z nowym projektem, cholernie dziwne mi się to wszystko wydaję albo mnie chce wykorzystać do jakichś rzeczy.

@katinka: moja mame twierdzi, że gość mnie chcę wciągnąć w jakieś szemrane interesy i po mnie bagiety przyjado XD
@Smola87:
@brt:
To musi być jakiś geniusz skoro statek kosmiczny wynalazł, no cholera nie mogę w to jakoś uwierzyć, na początku myślałem, że mianem statku kosmicznego określa swoje dzieło, swój pomysł, ale w dalszym przebiegu rozmowy doszło do mnie, że faktycznie wynalazł ten statek, dużo mi o nim nie mówił bo niby nie może, ale poważnie nie mogę w to uwierzyć, że trafiło akurat na mnie, jeżeli faktycznie taki projekt