Wpis z mikrobloga

tl;dr


Mirki słuchajcie, szukam od pewnego czasu stażu jako programista, trafiła mi się jedna oferta, na początku gadka, że administrowanie strony w #php i jakieś drobne modernizacje - mówię no spoko. Dzisiaj dzwonił do mnie prezes już 2x ogólnie przedyskutowałem z nim dobre pół godziny i tu się zaczyna wtf, najpierw mówił o stworzeniu nowej strony na dzisiejsze standardy, że ma to być jakiś projekt społecznościowy, z tego wszystko powiedział mi, że wynalazł on statek kosmiczny i chcę dotrzeć do grubych ryb i opatentować go. Jako, że znam dobrze język angielski (a on nie) zaproponował mi, że mam się porozumieć z ludźmi w tesla motors w Holandii, którzy mają go doprowadzić do nazwisk z USA #!$%@?.gif. Potem zaoferował mi dodatkowo, że mogę zostać asystentem technicznym XD. Gość wydaję się na prawdę inteligentny, ale to muszą być jakieś jaja, sprawy kosmiczne są ograniczone tajemnicą narodową jak sądzę, a on chce dotrzeć do gości i opatentować statek kosmiczny XD jutro mam z nim mieć rozmowę na 10, #!$%@? co robić.

#programowanie #informatyka #coolstory
  • 38
  • Odpowiedz
@kexus512: @katinka:
Wiem w sumie ja sam chciałem się dowiedzieć coś więcej żeby się z Wami podzielić cumple i cumpelki, na pewno byłaby to super historia, ale wyszło jak wyszło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@polish95: Możliwe że właśnie straciłeś szansę na odmienienie swojego życia, może poleciałbyś tym statkiem do nazistowskiej bazy na antarktydzie, pewnie na ciebie tam czekają. Zuy, ty, zuy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
dostałem też dzisiaj ofertę pracy jako Specjalista ds IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XD rocznik 95, specjalista z zerowym doświadczeniem zawodowym. Chyba w firmie u jakiegoś Janusza do formatowania windy (°°
  • Odpowiedz