Wpis z mikrobloga

Londyński Think-Tank: Rosja i NATO przygotowują się na wojnę.
Ostrzegają, że napięcia między Zachodem a Moskwą doprowadziły do sytuacji, w której NATO i wojska rosyjskie zaczęły "przygotowania na najgorsze", o czym świadczą ostatnie manewry obu stron - podaje "Financial Times".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Financial-Times-analitycy-twierdza-ze-Rosja-i-NATO-przygotowuja-sie-na-wojne,wid,17771634,wiadomosc.html
#ukraina #rosja #wojna #wojsko #alliedstrong
Pobierz 0.....2 - Londyński Think-Tank: Rosja i NATO przygotowują się na wojnę.
Ostrzegają, ...
źródło: comment_BK7YrKxigJzh3c3vjkTsmvtBWuUbXOSl.jpg
  • 7
@Jade: Nikt normalny tego nie zrobi, ale mamy do czynienia z #!$%@?, które zaorały swój kraj i w 2 lata zaprzepaściły dogadywanie się przez ostanie 20 lat. Nawet jak to się skończy, Rosja nie wróci do dawnej pozycji sprzed wojny na Ukrainie. Wojna w Europie z ich rąk, sprawiła, że ludzie o tym tak szybko nie zapomną. Mnie już nic nie zdziwi, łącznie z grzybami za oknem. Nie jest to może
@Norwag93: tak sądzisz? Ja mam odmienne zdanie. Rosja Stanom Zjednoczonym jest bardzo potrzebna, mogę nawet zaryzykować stwierdzenie że bardziej niż Europa. Dlaczego? Bo Chiny. Chiny aspirują do roli hegemona w świecie, a USA nie chce do tego pozwolić. Gdybyś spojrzał na mapę i pokazał palcem które państwa azjatyckie są sojusznikami USA to zobaczyłbyś że otaczają Chiny. Jednocześnie źle i dobrze. Źle bo Chiny mogą wpływać na te państwa gospodarczo, politycznie, w
@Jade: Generalnie rzecz biorąc zgadzam się z Twoją opinią, tyle że nie wiem czy Polskę traktujesz jako Europę wschodnią? Bo nas raczej nie oddadzą Ruskim bo sami stanowimy bramę do Heartlandu i jesteśmy im także potrzebni. Ogólnie ja stawiam na to, że USA będzie grać na osłabienie Niemiec ( co by im tu nie wchodzili w paradę ), wzmocnienie Polski i osłabienie Rosji do momentu krytycznego czyli zagrażającego jej upadkowi do