Wpis z mikrobloga

@Tiazz: Też właśnie się ku temu skłaniam. Dodam, że interesuje mnie mix 30zł bo i tak praktycznie wcale nei dzwonie, raczej więcej piszę a telefon na codzień używam inny, ten który wezmę służyłby mi tylko na rower.
  • Odpowiedz
@Lanza: Mi właśnie zostało 1 doładowanie do końca umowy, ale na razie nie przedłużam. Szkoda mi brać jakiś słaby telefon na dwa lata. Wolę poczekać i kupić sobie samemu. Na koniec umowy zawsze się jaram że mogę mieć nowy telefon, a później żałuję że się związałem umową na dwa lata.
  • Odpowiedz
@Lanza: No ale w takim razie po co Ci mix? Kup sobie telefon w elektromarkecie na raty 0%. Skoro nie dzwonisz i spokojnie wystarczy Ci nolimit SMS to w Play na Kartę masz to za 7zł/msc.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: W sumie po przeliczeniu formuła 3w1 za 14zł wyjdzie mi taniej o jakieś 100zł niż mix, którego i tak raczej nie wykorzystam :) Dzięki za rady
  • Odpowiedz
@Lanza: Zobacz ofertę Mobile Vikings. Tam za 19zł doładowania dostajesz bardzo fajne bonusy, a całe 19zł masz do wykorzystania na rozmowy albo paczki internetu przez rok. Play Formuła to zwykłe pakiety.
  • Odpowiedz
@Lanza: Jeśli chodzi o rozwiązania na kartę to T-Mobile wypada najkorzystniej głównie dlatego że mają najniższe ceny telefonów w tego typu ofertach
  • Odpowiedz