Wpis z mikrobloga

Ostatnio po długiej przerwie pojechałem na Kąpielisko Leśne w #gliwice i muszę przyznać że koleś, który zapuścił muzykę sprawił że może tam będę częściej wpadał. Nie ma to jak zapuścić stacje radiową Fever 105 FM z Vice City ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nie grałem w VC jakoś bardzo dużo ale bez problemu można było to wyłapać (głównie po reklamach ale sama nazwa radia często pada, a wiedziałem że kojarzę tę nazwę).
#coolstory #gta
MSKappa - Ostatnio po długiej przerwie pojechałem na Kąpielisko Leśne w #gliwice i mu...
  • 6
@MSKappa: właśnie też planuję się tam wybrać, ale powiedz proszę jak wygląda kwestia pozostawienia bezpańsko swojego dobytku ? Czy jest tam jakaś szafka, gdzie bezpiecznie będe mógł zostawić swoje rzeczy, a klucz do niej będę mógł założyć np. na nadgarstek ? Będę tam sam, więc jest to dla mnie kluczowa sprawa.
@golebiow6: Nie wiem jak z takimi szafkami. Byłem z kumplem i zostawialiśmy rzeczy w plecakach. Czasami obserwowaliśmy czy nikt nie podchodzi ale nikt nas nie okradł. Myślę że jak weźmiesz niewiele takich rzeczy to można spokojnie zostawić.