Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś zajechał em z Bochni do Sandomierza. 160km. Najlepszy mój wynik. Ale co ja prz3zylem to masakra. GPS mnie poprowadził prz3zylem skrót przez las gdzie ścieżka zarośla i po pas dzika róża rosła. 1km prowadzenia roweru przez haszcze. Cud zarośla opon nie poprzebijalem. Po 130 km w Osiek kolo Tarnobrzegu zaj3chalen na stacje benzynową i chyba 3h siedziałem bo się bałam zarośla jakiegoś udaru dostane. Swoją drogą dziwne ludzie mówią taka wiejsko - lubelska gwara i żaden facet niezależnie od wieku ni3 nosi koszulki. Stwierdzam tez ze nie ma co jeździć 2 takim upale bo to ni3bezpi3czn3. Jutro wyjeżdżam o 5 rano z Sandomierza i zrobię sobie mały chill w Puławach l 100km akurat. Potem jakiś masaż albo basen bo mam mięśnie spięte i kark itp . Następnie uderza uderzył na w kierunku Suwałk. Kurde było dziś ciężko #rower #szosa #szosa #wyprawyrowerowe #sandomierz . Link do treningu https://www.endomondo.com/profile/1660504 . Aha ZA Jakieś 10 dni planuje 200km na trasie Łódź Katowice wiec jak ktoś chce pomóc to się przyda pomoc z łodzi lub Częstochowy :) #100km #150km
  • 14
@szaman4: omg, nie wiem, czy podziwiać, czy co... ja dzisiaj całkowicie odpuściłam rower. Jutro planujemy 65km, ale z postojem nad jeziorem i obawiam się, jak to będzie :) Pozdro z Sandomierza!
omg, nie wiem, czy podziwiać, czy co...


@faramka: Biorąc pod uwagę to, że już od jakiegoś czasu zapowiadano, że dzisiaj będzie jeden z najgorętszych dni to raczej niespecjalnie rozważne wybierać się na dłuższe trasy.
@Mister_Handy: jasne, ale urlop juz klepniety :)) musze rozkminic opcje np 4 rano do 11. Myślę że ok 100-110km da się z przerwami zrobic bez zaru. Wyjdzie w praniu. Chciałem 2 tys km zrobić w 2 tyg ale jak będę sobie skracal to się nie uda :(. Zobaczymy
@szaman4: 100km na szosie można zrobić w 4h (przy prędkości 25km/h, która jest prędkością rekreacyjna na szosie) Wliczając w to wolniejszą prędkość po wschodzie to spokojnie powinno się udać.
@FARAMKA DROGO, ale bardzo czysto i bogate wyposażenie. Ja byłem zdesperowany wiec wziąłem pierwsze bez względu na cenę. Idę spać jutro jednak chyba Nałęczów :p życie pokaze :p
@szaman4:

GPS mnie poprowadził prz3zylem skrót przez las gdzie ścieżka zarośla i po pas dzika róża rosła. 1km prowadzenia roweru przez haszcze. Cud zarośla opon nie poprzebijalem.


Mapy Google? ( ͡° ͜ʖ ͡°)