Wpis z mikrobloga

Mirki, co się właśnie odwaliło w mojej #pracbaza to aż sam nie mogę uwierzyć.

Podczas obiadu wpadło 4, ubranych na biało Inkwizytorów Dudy z kontrolą. Sprawdzali czy ludzie u nas w firmie przestrzegają postu w piątki. Każdy mięsny posiłek został wyrzucony do kosza, a pracownicy, którzy przynieśli dziś obiad zostali spisany do Wielkiej Księgi Bluźnierców i mają dziś stawić się w kościele i na klęczkach prosić Boga o pokutę i przebaczenie.

Ale to jeszcze nie wszystko. Do jednej koleżanki podeszli i zapytali:
- Co jesz?
- Sałatkę warzywną.
- Bez mięsa?
- Bez!
- A dlaczego?
- Bo jestem weganką.
Inkwizytorzy przeżegnali się, jeden z nich wyjął kropidło i polał ją wodą święconą. Ta rzuciła się jak oparzona (była w całkowitym szoku), więc zabrali ją ze sobą. Minęła godzina a jej nadal nie ma.

Ja na szczęście spóźniłem się na obiad, bo byłem zarobiony i słysząc plotki od razu wyrzuciłem swoje jedzenie do kosza (a miałem zajebisty stek z bekonem i ziemniaczki ze skwarkami). Na pytanie czemu nic nie jem odpowiedziałem, że w piątki przestrzegam ścisłego postu. Pochwalili mnie i dali święty obrazek z Jasnej Góry z naszym papieżem Polakiem Janem Pawłem Drugim i pieczątką Najświętszej Rzeczpospolitej Polski. Zaprosili mnie również na spotkanie o 21:37 do Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie to podobno ma zebrać się tłum wybranych osób. Prawdopodobnie będziemy chodzić po domach ludzi, co obrażali papieża i odprowadzać egzorcyzmy.

A więc, to prawda... zaczęło się. Będę informować jak tylko wrócę z tajnego spotkania.

#andrzejduda #duda #ddariel #pdk #4konserwy #neuropa
  • 12
@Dariel: gratuluję spamerze - broń swojego polityka, tak samo jak wierni komuniści chwalili Lenina.
Może zacznij oceniać go po dokonaniach, zamiast prowadzić agitację polityczną?

Małgorzata Sadurska została dziś szefową kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy. To pani znana z wypowiedzi z obrazka.
Przed wyborami nie będą nic robić, żeby nie zniechęcić potencjalnych wyborców. Tylko cieszą się ze spamerów takich jak ty. Dopiero po wyborach, wyjdzie "szydło" z worka i pokażą swoje prawdziwe oblicze.
fledgeling - @Dariel: gratuluję spamerze - broń swojego polityka, tak samo jak wierni...

źródło: comment_yqoTknbdWo1MjUfbcaAvcodyvUvQWI7d.jpg

Pobierz
@Dariel: gratuluję dwubiegunowej wizji świata, to takie "logiczne" skoro ktoś nie jest z tobą, to musi być przeciwko. Jak ktoś nie popiera Dudy, to pewnie popiera Komorowskiego. Żenada koleś.
Widzisz, twój problem jest taki, że ty go nie "popierasz", tylko piszesz na jego temat kłamliwe peany. Agitację polityczną na poziomie komuchów. Co jasno potwiedziłeś w wypowiedzi powyżej. Nie wiem czy masz tak wyprany mózg, że myślisz że każdy kto jest przeciwko
@Dariel: całe gorące są zawalone taką dziwnie skoordynowaną "satyrą". To co piszesz, to nie jest żadna satyra, tylko zwykła propaganda, która ma służyć poprawie wizerunku twojej partii przed wyborami (można podejrzewać, że dopiero po wyborach pokażą swoje prawdziwe oblicze. Cała kampania Dudy polegała na ukryciu polityków z jego partii, bo bardziej mu przeszkadzali niż pomagali).
Ciekawe czy dostajesz po #60groszyzawpis z taką propagandą.