Wpis z mikrobloga

Jak Wy organizowaliście swoje osiemnastki?
#opiszosiemnastke
Termin: sierpień roku zeszłego
Z racji tego że posiadam włości około 20 kilometrów od mojego miejsca stałego pobytu postanowiłem nie marnować pieniędzy na wynajmowanie remizy lub sali, tylko zrobić prawilną imprezę w stodole. Mój tate uklepał jakiś stół specjalnie na tę okazję, ja włożyłem hajsiwo na 8 kilo karkówki, tyle samo kiełby i skrzydełek, przyprawy, z 6l napojów (miałem jeszcze dokupić ale zapomniałem xD) no i dwie kraty piwa i 5l wódzitsu. Zaprosiłem bodajże 24 osoby. Wstawiłem stół przed stodołą u grillem, zamiotłem dobrze klepisko, zamontowałem prowizoryczne oświetlenie i sprzęt grający. Na wsi nie ma zasięgu ale ta stodoła ma dach trochę jak piramida i tylko w niej był super zasięg 3g+, ponadto miałem kabel aux 10m, więc jak podłączyłem telefon i włączyłem z niego radio to nawet mi Antyradio łapało xD
Dobra, ludzie przyszli, elo elo Mati, fajna stodoła, no trzymaj hehe prezenty: Red Label oczywiście, pistolecik ASG xD, nóż Smith&Wesson (który był #!$%@? więc chłopaki wymienili mi na Glocka :D), pamiątkowe zdjęcie, kartkę urodzinową, GTA V na xboxa i pół litra jeszcze. Było zajebiście, wszyscy się nażarli, napili, upili, bawili i tańczyli. Mój mały siostrzeniec (3 lvl) wyrywał koleżanki z klasy i z nimi tańczył, picie się skończyło więc musiałem kompotu dogotowywać XD
Colega @pylica #!$%@?ł się i gdzieś zniknął, zaczęliśmy go szukać przez godzinę w głuszy, balismy się ze utonął gdzieś na bagnach a on poszedł spać w kącie sadu koło kompostu xD straciliśmy już nadzieje, robimy stype za niego a on nagle wychodzi z cienia i pyta się 'osochozi' xD #czystyubaw
@kubszon też dobry #!$%@? bo zaczął się przestawiać do mojej FZ którą zobaczył pierwszy raz w życiu, zaczął łapać za tyłek a potem pytał się czemu jest taka niedostępna i obrażona XDD #samiecalfa
Musiałem łazić od mojej FZ do kolegi i ich uspokajać i rozmawiać z nimi na zmianę przez chyba godzinę xdd
Nigdy nie zapomnę widoku kiedy wszyscy moi znajomi płci męskiej rodzaju #!$%@? obecni na tej imprezie złapali się za ramiona w kółku i tańczyli Hava Nagila xD
Inny cumpel się upił i zaczął startować do mojej prawie 30 letniej siostry bo pomylił ją z moimi koleżankami z klasy xdd (wygląda na 18 lat), jak mu wyjawiłem prawdę to zrobił #feels i poszedł spać.
Tak koło pierwszej każdy kto miał samochód juz się zmył, typy które były bez transportu poszły spać na piętro stodoły na siano, ja posprzątałem, obudziłem tych którzy byli najmniej #!$%@? i mój tata ich odwiózł do domu, a jeden który był w najgorszym stanie spał całą noc i jeszcze musiałem mu na autobus pożyczyć XD
Polecam motzno takie imprezy. Lepsze niż nudne siedzenie w remizie czy innej sali z rodziną organizatora i jedzenia żarcia z cateringu. #poletzammotzno #truestory #coolstory #chwalesie
piszcie jak było na waszych osiemnastkach! :D
  • 5
  • Odpowiedz
@Matis666: nic specjalnego - impreza w domu u babci, bo była wtedy na działce, a u mnie rodzice prawie w ogóle nigdzie nie wychodzą, a na wakacje pod koniec października też nie zwykli jeździć. zaprosiłam trochę osób, zrobiłam jedzenie, muzyka, goście, alkohol. kolega zarzygał elewację budynku, rzucali się tortem i musiałam rano szorować dywany babci. poza tym raczej nic ciekawego.
  • Odpowiedz