Wpis z mikrobloga

Tutaj rozwaliłem wygrana protestantów w wojnie i rozwalenie HRE.
Sojusz z Polską, RESTARTUJ do momentu w którym Austria jest do ciebie neutralna. Szczytem marzeń neutralne Czechy ale tego się raczej nie uda zawsze są na rival.
Po Polsce próbuj Węgrów a najlepiej oba kraje naraz na pauzie bo są rywalami najczęściej.
Do tego spróbuj podpisać sojusz z Alzacją i trierem. w tym momencie wjeżdzaj w ansbach i rozwalaj palatynat., zabierz im jedną
Pobierz Skyworld - Tutaj rozwaliłem wygrana protestantów w wojnie i rozwalenie HRE.
Sojusz z...
źródło: comment_COgHLMhUH1AMNdyZ1ytnyNMn92sKLN2g.jpg
@Skyworld: super! Ja próbowałem kombinować z Wenecją i na samym starcie Austria dostała w mazak tak, że było po armii ale później... Koalicja Czech z Saksonią mnie dobija. A z armii to w jakie idee inwestować?
@impasjonat: Ja sam nie stawiałem marketów chyba że widziałem że w jakieś prowincji naprawdę wzmocni. Praktycznie nie buduj nic. Dopiero jak będziesz mógł budować te wszystkie plantacje i manufaktury to je stawiaj. Kasa + kase z handlu też zwiększa.
A markety zwiekszają siłę handlową kraju ogólnie, jeśli będziesz miał wybudowane w okręgu Wiednia i będziesz go kontrolował będziesz miał zwiększony wpływ miesięczny z handlu z niego.
Nie któzy je zachwalają ja