Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam takie laickie pytanie. Zastanawia mnie, ile można wyciągnąć z aparatu w smartfonie. Czy są jakieś aplikacje, które podrasowują standardowe możliwości aparatu? Np. chciałbym móc zmienić ISO, przysłonę (jeśli się da), a najlepiej to długie naświetlanie by mnie interesowało ;) Da się to? #laik #fotografia here #telefony też zawołam no i #android #samsung #galaxys4? :P
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemo_pl: googlowałem, ale jakieś gówna wyskakiwały... w sumie to głównie zastanawiało mnie, czy da się w tym Samsungu coś takiego osiągnąć spod systemu. W HTC Wildfire S miałem znacznie więcej opcji aparatu niż tu xD
  • Odpowiedz
@Arveit: jak dla mnie to samsung leci w kulki z softem i pakuje badziew :p nie chcialo mi sie juz tego instalowac ale google ma chyba teraz jakas polityke zwrotow wiec jest szansa ze jak ci sie nie spodoba to zazadasz zwrotu... A jak nie to karwa, jednego wieczora nie wypijesz piwka :D
  • Odpowiedz
@Arveit: Wszystko zależy od modelu telefonu. Jeżeli masz minimum Androida Lollipop i jeden z flagowców (SGS6, N5, N6 LG G4 etc) to będziesz mógł korzystać z CameraAPI w wersji 2, która pozwala na ręczna regulacje ISO, przyslony, czasu naświetlania itp. W innym wypadku absolutnie NIE MA takiej możliwości w Androidzie.
Dziękuje dobranoc :-)
  • Odpowiedz