Wpis z mikrobloga

#hosting
#serwery
#cebuladeals
Polecam ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić serwer, VPS, dedyk w mintshost za mniejsze pieniądze

1. rejestrujemy się w Mintshost.pl (ref)
2. Wybieramy sobie serwer i dodajemy do koszyka. Wpisujemy jeden z poniższych kodów zniżkowych:


kod-rabatowy.info – 30% znizki na większość usług w Mintshost.pl

rabatLCP – 30% rabatu na większość usług w Mintshost.pl

mints – 25% rabatu na serwery DEDYKOWANE w Mintshost.pl

pio – 20% rabatu na większość usług w Mintshost.pl

tanieszyfrowanie – 40% rabatu na certyfikaty SSL


3. Wchodzimy na stronę wPLNsklep.com , kupujemy środki za 50% ceny (sprawdzone, wczoraj zakupiłem serwer)

4. Płacimy za serwer pieniędzmi z minthostowego portfela

5. Cieszymy się tanim serwerem, ze zniżką nawet do 70% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@WujekRada: strona wPLNsklep nie jest moja. Wszystko to działa na zasadzie, że ktoś kto zdobył środki z poleconych, po prostu chce je spieniężyć, więc przenosi je na twoje konto(w mintshost dozwolone jest przekazywanie środków lub zakup usług w serwisie. Bezpośrednio przez mintshost nie można wypłacać pieniędzy na konto bankowe z poleconych), a kody rabatowe są dostępne dla każdego w internecie
Odradzam mintshost. Kiedyś kupiłem tam serwer vps z windowsem (najlepszą opcję z 4x3GHz 4GB ramu itp.) i zamulał niemiłosiernie. Tak, skusiła mnie niska cena z rabatami itp. Odpalałem ledwo dwie aplikacje i pojawiały się straszne lagi, samoczynne restarty kilka razy w tygodniu. Podejrzewam overselling choć mogę się mylić. Było to jakiś rok temu. Teraz może się coś zmieniło choć wątpię. Kuszą jednie tymi rabatami i programami partnerskimi, przez które osoby polecają i