Wpis z mikrobloga

370 167 - 11 = 370 156

Całe szalone 11km, bo na lewoskręcie pan nie ustąpił mi pierwszeństwa i potrącił swoją czerwoną, szaloną, lśniącą maszyną wyrzucając na barierki. Oba koła poszły do śmieci, kierownica do prostowania. A rzeczonego pana ma znaleźć policja.

Zdjęcie to zapychacz z Islandii sprzed 2 tyg.

#rowerowyrownik
metaxy - 370 167 - 11 = 370 156

Całe szalone 11km, bo na lewoskręcie pan nie ustąp...

źródło: comment_ad0lXIvt4jAcQdaciIpkgWGqkiy897nh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metaxy: O człowiecze. Dobrze, żeś Ty (mam nadzieję) żyw i cały. Mój sąsiad z drogówki mawia: "W ruchu drogowym zakładam, że każdy chce mnie zabić". Z niektórymi... normalnie Destruction Derby. Powodzenia w sprawie.
  • Odpowiedz
@zpord: @stanton7: Jestem cały. Poobijany i nieco podrapany, ale do wesela się zagoi, a wesele w tę sobotę, więc całkiem szybko. Bardziej poobijany, bo bokiem uderzyłem w barierki. Gość jakiś głupi, bo super widoczność itd. a ja jechałem koło 30km/h, więc bez szału.
  • Odpowiedz
@fixie: Tak, mam fotograficzną pamięć.. Jest kamera na budynku obok, dzwoniłem i pan mówi, że tam co chwilę się coś dzieje, stłuczka była dzień wcześniej (szkło jeszcze leżało), ale nie idzie z tych analogowych kamer nic zobaczyć, a na rejestrację to nawet nie mam co liczyć. Może policja coś na innych kamerach znajdzie. Kupiłem drugie koła, kierownicę w serwisie wyprostowali, manetki też.
  • Odpowiedz
@metaxy: Mnie się na takich nóż otwiera w kieszeni... w torebce pod siodłem... Rozumiem, że błąd można zrobić w życiu najgłupszy. Ale uciec? Ech. No to kuruj się, żeby nogi do tańca gotowe byli...
  • Odpowiedz