Wpis z mikrobloga

#protip dla #przegryw #stulejacontent i #tfwnogf
Mój kolega, taka typowa stuleja co nawet dziewczyny za rękę nigdy nie trzymał i była beka z niego cały czas w szkole, po jakiś kilku latach wziął się za siebie. Zaczął biegać, zdobywa jakieś medale na zawodach, wyjeżdża nawet na zawody do innych miast, na fb wyniki z endomondo cały czas wstawia. I wiecie co?

  • 104
@brunetroll089: Z tym byciem brzydkim to troche #urbanlegend. Ja sam mam wygląd kosmity, a z paroma paskami w życiu miałem do czynienia i to takimi o ładnych pare oczek wyżej ode mnie. Nie jestem bogaty, mam charyzmę kostki do kibla, nigdy nic nie ćwiczyłem. Pare razy w klubie nawet usłyszałem "#!$%@? jaki brzydal" xD

Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że zależy gdzie poznajemy paska jak nie jesteśmy dobrymi tancerzami, czy
@Sheppard25: nie znam żadnego faceta, który nie jest pewny siebie. Nie znam żadnego przegrywa. A znam bardzo dużo nie ludzi. A nie.. sorry. Znam dwóch. Rzadko ich widuję. Też siedzą w piwnicy ,nie potrafią za bardzo egzystować wśród ludzi. Może nawet czytałam ich feelsy na mirko.
Nie mają dziewczyn