Wpis z mikrobloga

#protip dla #przegryw #stulejacontent i #tfwnogf
Mój kolega, taka typowa stuleja co nawet dziewczyny za rękę nigdy nie trzymał i była beka z niego cały czas w szkole, po jakiś kilku latach wziął się za siebie. Zaczął biegać, zdobywa jakieś medale na zawodach, wyjeżdża nawet na zawody do innych miast, na fb wyniki z endomondo cały czas wstawia. I wiecie co?

  • 104
  • Odpowiedz
@Bianci: koles ty porownujesz Hulka 1,80m do Croucha 2,03. Napakowani 2 metrowcy to na bramkach w klubach stoją. Jego to wyroznia ze jest w #!$%@? wolny a jakby przytyl to co najwyzej by sie na bramkarza nadawal a nie napastnika. Jakby nie byl pilkarzem to przeciez by robil co innego i przez co może i waga by się zwiększyła. A jak wazyl by wiecej to by i morda sie zmienila, nabrala
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Wszystkie rady w stylu wyjdź do ludzi, zacznij biegać, idź na siłownie sprawdzają się w przypadku ludzi o wyglądzie przeciętnym i wyżej gdzie tak naprawdę brakowało przegrywowi tylko pewności siebie.
  • Odpowiedz
@brunetroll089:
Sartre z całą pewnością nie był Tristanem. Bliżej mu do Don Juana. Niezdolny skoncentrować się na jednej kobiecie, namiętnie uwodził, zwłaszcza młode dziewczęta. Pociągała go ich rozmaitość: blondynki, brunetki, rude, Francuzki, Słowianki, egzotyczne piękności. Szerokością podbojów kompensował fizyczną brzydotę. Był niski, z widocznym zezem, ale jego inteligencja, pewność siebie i cynizm robiły wrażenie na kobietach.
kinlej - @brunetroll089: 
Sartre z całą pewnością nie był Tristanem. Bliżej mu do Do...

źródło: comment_OynOAcJBhLyl8gt9Mwoh8fHw5hTPouRv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@whahazhutou: Bla, bla, bla. Ja poświęcając czas na fryzjera, pieniądze na ubrania byłem w stanie zrobić z 2/10 jakieś 3-4/10, nie wyżej. Nadal nie raz, nie dwa zdarzyło mi się być wyśmianym przez #rozowepaski w miejscu publicznym z powodu wyglądu.
Jest masa ludzi zaniedbanych, fakt ale są też ludzie po prostu brzydcy.
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Wygląd nie ma aż takiego znaczenia, ładny ma prościej bo dziewczyny same na niego zwrócą uwagę, i jest bardziej pewny siebie, a to w sumie chodzi o tą pewność siebie

  • Odpowiedz