Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że realia pracy w Polsce powoli zmieniają się na lepsze. Przykładowo w obliczu upałów mój szef dba o to, aby pracę zaczynać wcześnie rano, a kończyć pod wieczór, dzięki czemu unika się chodzenia po mieście w najcieplejszych porach dnia.

#heheszki #pracbaza #praca #wolnyrynek
  • 13
  • Odpowiedz
@ktos1234: To dobry szef z niego. Powinieneś poprosić o obniżkę, bo niech chłop ma trochę więcej w kieszeni za to że jest taki miły dla pracownika :)
  • Odpowiedz
@ktos1234: zacząłem dzisiaj od 8 pracowałem do 20:30. Wszystko w klimatyzowanych katakumbach. Taki szef to skarb. PS robię fizycznie ale na szczęście nie na budowie ;]

I był to sto razy lepszy dzień roboczy niż np wczoraj 3h w upałach.
  • Odpowiedz
@krzycho001hehe: W bankach, budynkach użyteczności publicznej, urzędach itp. Zazwyczaj są to stare budynki i części dla interesantów są w na parterze, a dla pracowników lub pom. gospodarcze albo na piętrze albo w piwnicach. Dodatkowo mieszkam w poniemieckim mieście gdzie piwnice są serio głębokie i w przeważającej części z kamienia lub dobrej germańskiej cegły i jest po prostu chłodno. No i praktycznie zawsze jest w tych moich pomieszczeniach klimatyzacja
  • Odpowiedz
Mój dał mi dziś na 12-godzinne manewry - lokomotywę z klimatyzacją, podczas gdy kolega obok, gotował się w starej SM42... Tyle wygrać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz