Wpis z mikrobloga

Od ładnych kilku lat męczę się z puchnacym kolanem. Wizyty u kilkunastu różnych lekarzy. Była artroskopia kolana(diagnoza : częściowe usunięcie ciałka Hoffy/a, patologicznego fałdu maziowegowy, przewlekle zapalenie błony maziowej i płukanie jamy stawu - czyli tak naprawdę kosmetyka, jakieś leki i bedzie pan zdrowy) wykluczone badaniami: bolerioza, paciorkowce, RZS, jakiś niby ropień przy kręgosłupie, dna moczanowa, łuszczyca stawów, nawet sarkoidoza i jeszcze kilka innych chorób. Nikt nie potrafił stwierdzić od czego ciągle kolano puchnie, a właściwie robi się "bania". Poszedłem w stronę medycyny naturalnej - hirudoterapia. Miesiąc temu miałem pierwsze pijawki i od tamtego czasu kolano ani nie bolało, ani nie pojawił się obrzęk. Pierwsze zrobiłem w gabinecie, a teraz zamawiam z instytutu i sam sobie "stawiam". Jak mnie wyleczo to będę wniebowziety!!!

#medycyna #hirudoterapia #pijawka #pijawki #truestory
k4rolex - Od ładnych kilku lat męczę się z puchnacym kolanem. Wizyty u kilkunastu róż...

źródło: comment_zUBZUiiMaBcw6lTVUveeH0TM9Y4lqrbN.jpg

Pobierz
  • 116
@nick_bez_znaczenia: specjalistą nie jestem, ale wydaje mi się, że można - napewno poprawią Ci krążenie i wspominana kilkukrotnie hirudyna bedzie działać przeciwzakrzepowo = mniejsze ryzyko chorób związanych z układem krwionośnym. Tylko szczerze to nie mam pojęcia gdzie stawiać pijawki w takiej sytuacji
@k4rolex: moja siostra ma stopę cukrzycową, gdyby słuchała się doktorków, już dawno byłaby bez stopy albo i nogi. A tak, pojechała do bioenergoterapeutki, która zaleciła jej okłady z glinki, jedzenie galaretek z żelatyny i skorupek od jajek. Stopa do dziś jakoś się trzyma.
@Tuff: napisałes ze kolana, a ja problem tylko z tym jednym kolanem mam, od jakichs 5 lat. Myślę, że gdyby kolano było tylko objawem czegoś to w ciągu 5 lat to coś rozwinęłoby się tak, że miałbym problem nie tylko z tym kolanem
@wykopnieta: znajdź gdzieś blisko jakiś gabinet gdzie stawiają pijawki niech pokaże gdzie stawiać i czy nie ma przeciwwskazań do stawiana pijawek, a później sama w domu bedzie stawiać sobie :). Jak pisze, drogie to nie jest, złego nie zrobi, więc warto spróbować :)
Posadź ją przed komputerem i odpal stronkę biofarmy niech poczyta i obejrzy zdjęcia jakie schorzenia tym leczą. Jak sie da namówić to daj znać :)