Wpis z mikrobloga

Chyba każdy facet stresuje się etapem w którym musi w końcu poznać rodzinę #rozowypasek. Z mamą sobie poradzę, z ojcem tym bardziej (flacha). Tylko jest akcja, że #rozowypasek uwielbia swojego 5-letniego siostrzeńca. Chciałbym żeby mały szkrab mnie polubił i oprócz fajnego podejścia do dzieci chciałbym mu sprezentować jakąś zabawkę. I tu pojawia się problem, nie wiem co młodego jara a pytanie dziewczyny o to odpada. Czym się jarają dzisiejsze 5-letnie dzieci? Podratujcie proszę :)
P.S. Nie mam zamiaru wydawać majątku bo będzie to głupio wyglądało. Po prostu coś co spodoba mu się na przynajmniej dzień.
  • 11
@Anderson_: Uwierz mi, że każdy mały facet ma inną zajawkę. Nie widziałam jednak żadnego małego niebieskiego paska, który nie rozdziawiłby buzi na widok jakiegoś autka z bajerem. Niejednego płaczącego brzdąca rozweseliłam autem, który ma w sobie ukryte funkcje. W moim przypadku akurat to główny bohater z bajki Auta, któremu po naciśnięciu na pewne elementy wyskakiwały ukryte wyrzutnie, albo szpiegowska, tajna szybka.

Mnóstwo chłopców uwielbia zestawy lego, nawet te małe. Superbohaterowie też