Wpis z mikrobloga

@wojtek9214: #!$%@? ja tez dostalem pierwszy raz mandat. Te #!$%@? kampią w ukryciu i czekaja na ofiary. Pusta ulica, zero ruchu, wysiadam z tramwaju, odrazu na druga strone przychodze wraz z 3 innymi randomowymi osobami ide przez plac a tu podjezdzaja #!$%@? #!$%@? i dobrego chlopaka karaja. Szmaty nie maja co robic i #!$%@? siedza poukrywani kilka godzin i czekaja na PRZESTĘPCÓW.
Ehh teraz mieszkam za granicą (usa) i tu naprawde
@wojtek9214: U mnie tak samo rok temu, wracam sobie na luzie, przechodzę jakieś 10 metrów koło pasów gdzie każdy przechodzi, idę jestem już pod domem a tu psy z mandatem.
Żałuje że nie zacząłem uciekać, na podwórko, drugi płot i nawet by się nie zorientowali co się stało.
Ale zawsze, kozak po sprawie (,)
@InWrav: brudasow sporo ale to glownie duze miasta na wsi jest lepiej, bardziej mi chodzi o dobre prawo takie bardziej zyciowe ;) Berlin czy gdzies dalej jechales?
Art. 13.
1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.
2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na