Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą tacy wielcy fanatycy rocka, oo tylko lata 60, tylko The Beatles, tylko Led Zeppelin, teraz muzyka to gówno, nie to co kiedyś. #!$%@?, że nigdy nie przesłuchałem nawet jednej płyty Stonesów w całości, ale wiem kto był wokalistą Deep Purple Mk2 i to czyni mnie takim elitarnym.

Już wole czasami pogadać o muzyce z fanami techno, czy disco polo, bo przynajmniej nie są pretensjonalnymi frajerami. Przeciętny fan muzyki gitarowej ma głowę zadartą na wysokości odwrotnie proporcjonalnej do znajomości tej muzyki. Serio, znajomość Stairway to heaven czy Smoke on the Water nie czyni z ciebie eksperta. A #!$%@? o #!$%@?ści dzisiejszej muzyki świadczy tylko o tobie i twoim zasaranym lenistwie, a nie przynależności do jakiegoś elitarnego grona. Jak ktoś się jara Pink Floyd i nie docenia Tame Impali to znaczy, że ma uszy w dupie. Tak samo z Arctic Monkeys, Arcade Fire, Yeah Yeah Yeahs, Jack White, Kasabian, The Black Keys, Queens of the Stone Age, Wilco, Black Rebel Motocycle Club, Dandy Warhols, The Brian Jonestown Massacre itd.

#muzyka #oswiadczeniezdupy #buldupy #gorzkiezale #rock #indierock
antoni_kiedys - Jak mnie #!$%@?ą tacy wielcy fanatycy rocka, oo tylko lata 60, tylko ...
  • 4
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: A najgorsi są tacy co mówią jak to słuchają tych starych zespołów i jacy to są super przez to a Ty też ich słuchasz czasami ale tym nie szpanujesz i gdy pytasz o jakiś utwór to go nie zna.
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: No zajebiście to ująłeś. Ja poznałem te klimaty bardziej dopiero po zapoznaniu się z OST serialu Californication. Polecam. Ogólnie też polecam wytwórnię MAD DECENT, choć to zupełnie inne klimaty, ale można znaleźć coś ciekawego.
  • Odpowiedz