Wpis z mikrobloga

Polska
16 wiek Konfederacja Warszawska - swoboda wyznania
18 wiek pierwsza konstytucja na kontynencie
1918 prawa wyborcze dla kobiet
1932 brak penalizacji homoseksualizmu w kodeksie karnym

Świat
Indianin i Murzyn walczący w armii USA po powrocie z wojny nie może pić piwa w pubie, musi przebywać na zewnątrz
1952 roku genialny matematyk Turing zostaje skazany za homoseksualizm, popełnia samobójstwo
Kobieta w Szwajcarii jeszcze w 1970 roku nie założyć konta w banku

Polska teraz
Zakompleksieni lewacy na wypok pe el pluja we własne gniazdo, chcą poczuć się europejsko, postępowo, nowocześnie. Polska katotaliban, zaścianek hurr durr Duda wygrał wyjeżdżamy z dusznej 4 RP

#polityka #historia #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@seicel: i całe Twoje oburzenie o kant dupy rozbić, bo swinski łeb w meczet rzuciła jakaś zawiedzona karynka która odstawił chodzący tam śniady książę, ot cała historia
  • Odpowiedz
@hogus_pogus:

To co jednak chciałem skrytykować tym wpisem to jakiś debilny pęd części lewicy w PL, która metodą kserokopiarki chciała by implementować u nas co głupsze rozwiązania z zachodu jako lekarstwo na problemy, których nie mamy.


Nikt nie każe hurtem kopiować rozwiązań z zachodu. Ale jeśli rozwiązali coś dobrze, to nie ma też co być na nie "bo to rozwiązanie z zachodu a przecież u nich wcale nie jest
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Dobra, a inne przypadki?
http://polska.newsweek.pl/pozar-meczetu-w-gdansku-podpalenie-newsweek-pl,artykuly,272579,1.html
http://www.polskatimes.pl/artykul/3491223,kto-zdewastowal-meczet-i-mizar-w-kruszynianach-zlo-nie-moze-pozostac-bezkarne-zdjecia-video,id,t.html?cookie=1
Poza tym jej atak miał inne motywacje, ale wycelowany był w religię z pełną świadomością konotacji dotyczących mięsa wieprzowego i islamu. To trochę tak jakby muzułmanka poodwracała krzyże w kościele za to, że ją katolik porzucił.
  • Odpowiedz
@plusujemny: tak przegoniły, bo wahadło zawsze odbija się od jednej patologii w drugą.
W Polsce homoseksualizm nigdy nie był wielkim problemem jak pisał RAZ, jak sie pan Hrabii Jaś od koni podobał to nie był to żaden problem "byle sie panny nie dowiedziały" a już np w protestanckich i pruderyjnych Niderlandach zamykali w Sztumie. I tam wahadło odbiło w drugi koniec skali. To działa jak w fizyce, wahadło zawsze musi
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Tylko co do konfederacji warszawskiej to pozostała ona tylko dokumentem i nie przełożyła się na tolerancję religijną. Przyszli Jezuici, na tron wstąpił Zygmunt III i zaczęła się kontrreformacja. Wypychano prawosławnych z Senatu i w końcu cel ten osiągnięto. Palono zbory kalwińskie jeszcze przed Potopem. Plus wymienileś głównie pozytywy. Na ogólny obraz składa się także fakt sprowadzenia chłopów do ludności o statusie prawie niewolniczym i zneutralizowanie społecznie mieszczaństwa. Nie byliśmy
  • Odpowiedz
  • 0
@LowcaAndroidow:

Polska teraz

Zakompleksieni lewacy na wypok pe el pluja we własne gniazdo, chcą poczuć się europejsko, postępowo, nowocześnie. Polska katotaliban, zaścianek hurr durr Duda wygrał wyjeżdżamy z dusznej 4 RP


Wow! Takiego zakończenia się nie spodziewałem. Oczyma wyobraźni już widziałem stwierdzenie, że Polska z przodownika postępu i wolności stała się religijnym zaściankiem, gdzie ludzie mają wąskie horyzonty myślenia i narzucają innym swoją moralność nawet w kwestiach, które są prywatne
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: stary, Ty masz jakiś problem z logicznym myśleniem?

Po wstępie i rysie historycznym jedyna logiczna konkluzja to #bekazprawactwa, które nas uwstecznia, negując historyczne osiągnięcia i zamieniając kraj słynący z wolności i tolerancji w ciemnogród, podczas gdy reszta świata nas przegania. A Ty tu widzisz #bekazlewactwa i #!$%@? farmazony o Dudzie i lemingach? Wyjaśnisz mi, w jaki dokładnie sposób skakały Ci impulsy po zwojach? Chcę
  • Odpowiedz
@Zwanek: no to może mi powiedz gdzie ta nietolerancja? Ktoś na gejów poluje? Ktoś żydów wiesza? Ktoś zakazuje komukolwiek czegokolwiek w sypialni (o ile nie krzywdzi to nikogo albo nie ma na to zgody stron - np. pedofilia czy przemoc seksualna)?

Nikt Ci poglądów nie narzuca i możesz wygłaszać jakie chcesz. Tylko skrajni debile próbują jedni drugim przylepiać łatki "lewaków" albo "faszystów" zamiast dyskutować merytorycznie (pomijam jakieś memy czy żarty,
  • Odpowiedz
  • 0
@bluehawaii91: Użyłem lekkiej paraboli, ale mimo wszystko uważam, że Polakom przydałoby się trochę więcej liberalnego myślenia i zrozumienia tego, że ktoś może myśleć inaczej, bądź też mieć inny system wartości. Bo tak, o kraju gdzie żyd i pedał to największa obraza, gdzie można dostać po mordzie za inny kolor skóry, gdzie powołuje się zespół do spraw przeciwdziałania ateizacji Polski(lol), gdzie uważa się, że prawdziwy Polak to tylko heteroseksualny katolik, a
  • Odpowiedz