Wpis z mikrobloga

Tak wiec sprobuje niektorych przekonac co do tego ile KTOS moze miec masy miesniowej naturalnie. Dla zainteresowanych tutaj jest bardzo ciekawy filmik od Erica Helmsa na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=_4mMGpChhD4
Tu badanie: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7496846
"a sample of 20 Mr. America winners from the presteroid era (1939-1959), for whom we estimated the normalized FFMI, had a mean FFMI of 25.4"
"FFMI of 25 is NOT a hardline limit to natural development. Rather just the highest reported among 72 sample athletes in a study. To contrast, the average NOT max of 20 pre steroid era Mr America winners was 25.4. It is not at all inconceivable that very gifted natural lifters could surpass a 25 FFMI

Tutaj dobry artykul od t-nation o roli GENETYKI w kulturystyce https://www.t-nation.com/training/truth-about-bodybuilding-genetics
Ryska piane nalezy czasem traktowac z przymruzeniem oka ale gosc jest naprawde szczery i mowi jak jest https://www.youtube.com/watch?v=UXvnS0xXx9M

Teraz jezeli wiemy ze 25.4 Fat Free Mass Index najprawdopodobniej jest mozliwe to co to tak naprawde oznacza? Daje nam to mniejwiecej +8 do wzrostu przy 6% tkance tluszczowej czyli np. 179cm i 87kg wagi "contest shape" np slynny Mariusz Czerniewicz ktorego wiele osob uwaza za sterydziarza bo zobacza zdjecie z dobrej perspektywy i "przeciez to widac oczywiste ze jest na koksie" itp. i na tym konczy sie analiza tego czy to jest mozliwe czy nie - na scenie mial mniejsze FFMI niz 25.4 179cm 79kg~ natomiast takich przykladow mozna by wiecej wymieniac. Wracajac jeszcze na chwile do genetyki to wiekszosc z nas nawet jak jakos zbudowala by tyle miesa co ten pan na dole to i tak nie bedzie to wygladac tak fenomenalnie bo genetyka wplywa na ksztalt naszych miesni i uklad kostny to determinuje w duzym stopniu jak estetycznie to wyglada i jaka iluzje bycie wiekszymi niz sa te miesnie stwarzaja. Jezeli chcesz napisac tylko cos w stylu "hehe" albo "wmawiaja ci a ty lykasz jak pelikan" to lepiej nic nie pisz. Nie jestem PEWIEN i moge sie mylic dlatego jestem otwarty na dyskusje - jezeli sie myle to udowodnij.
PS cwicze prawie 2 lata i nie jestem nawet blisko 25 FFMI
#mikrokoksy #silownia
leehero - Tak wiec sprobuje niektorych przekonac co do tego ile KTOS moze miec masy m...

źródło: comment_HbuKHjrK3MoBi4Fc6fUwtwPiJ4RuC9Gs.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leehero: mnie to ostatnio ten od drugiej strony medalu rozbawił, jak to żalił się w ostatnim vlogu, że każdy się kłuje. Najpierw pajac pisze że węglowodany to g---o - tylko ketoza, a teraz że każdy kto wygląda to się kłuje. Śmieszne i przykre zarazem. Da się wyglądać jak po sterydach, bez sterydów - w takim myślowym skrócie.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: tez zauwazylem taki blad poznawczy ludzi jak on na koksie co wygladaja slabo i dlatego mysla - ja na koksie cwicze i jestem zalana swinia to ten ktos jak jest dociety i dobrze wyglada to na 100% jest na koksie
  • Odpowiedz
@leehero: Kompletnie się zgadzam. Taki Kali Muscle jest 100% naturalny bo tak powiedział w filmiku i gdyby tylko wszedł na k--s to by kosił Mr Olympie przez 20 lat z rzędu. Hejtują tylko słabi. Wystarczy mocno wierzyć w siebie i można osiągnąć wszystko. Naturalnie.
  • Odpowiedz
@Lujan: Jakis czas to ile masz na mysli? Czerniewicza uzylem jako przykladu i nie wiem czy to co wstawiles to prawda czy nie co nie zmienia faktu ze z badan wynika ze jego waga/wzrost/bf da sie osiagnac naturalnie i jeszcze jest zapas. Cos co mnie zastanawia to dlaczego wszyscy wiedza ze np. Brad Pitt urodzil sie taki bo genetyka dalej idac Usain Bolt biega niesamowicie szybko bo dostal w loteri
  • Odpowiedz
@leehero: Jaki czas? To indywidualna kwestia, nie da się jej określić "ogólnie".
Czerniewicz to zwykły kłamca, szkoda czasu na komentowanie jego dokonań (pomijając wyniki sportowe czy "zarażanie" kulturystyką).
Jaki urodził się niby Brad Pitt? Co masz na myśli? Nikt nie pomija genetyki, ale jeśli na kogoś są dość mocne dowody to co tu jeszcze można dodać? Wiadomo, że sterydy nie zrobią za ciebie całej roboty, ale jak ktoś bierze to
  • Odpowiedz
@leehero: Nie rozumiem ani troche tego argumentu. Każdy rodzi sie z jakimś wyglądem, to dość mocno zróżnicowana cecha. To nie jest osiagnięcie, bo to, czy się komuś podoba zależy od społeczeństwa. Może kilka wieków temu jego uroda nie znalazłaby uznania?
  • Odpowiedz
@Lujan: Ale ja nie mowie ze to jest automatycznie jakies osiagniecie. Masz troche racji ale jednak jest wiele cech twarzy przez ktore obiektywnie mozna stwierdzic ze Brad jest przystojny np. symetria. Kilka wiekow temu mysle ze tez bylby powyzej sredniej zreszta malo wazne to tylko przyklad.
  • Odpowiedz
@leehero:

@Lujan:
Tak z innej beczki,popatrzcie teraz na typa co wyglada jak steryd,a on ma dopięta dietę,trening,regeneracje i ktoś mu wyjeżdża,ze jest na SAA,to musi być dopiero w---w,bo nie udowodni swojej czystości :D
  • Odpowiedz