Wpis z mikrobloga

Jak przełamać strach przed kupnem prezerwatyw ? Chciałem poprawić sobie życie seksualne i zainspirowany pewnym Mirkiem wpadłem na pomysł żeby zwalić w gumie xD No i będę wiedział na przyszłość jak zakładać. Poszedłem wczoraj do Rossmana było prawie pusto, pokręciłem się przy antyperspirantach i poszedłem na gumy. Pooglądałem ale nie odważyłem się kupić. Na kasie siedziała słodka i sympatyczna pani ekspedientka która kojarzy mnie bo zna moją babcie xD
Próbowałem kupić w automacie z gumami koło kebaba ale na ogródku jacyś ludzie jedli i udawałem że czekam na przystanku i poszedłem do domu po 10 min. Jakieś protipy żeby się przłemać ?

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #seks
  • 198
  • Odpowiedz
@full_throttle: Też o tym myślałam kiedyś, a potem doszłam do wniosku, że to wyłącznie moja sprawa i nie będę się przejmować innymi. Może w przypadku facetów jest inaczej. Pewnie tak. Pewnie większa presja udowodnienia, że jest się samcem alfa. Jakby to był jedyny sposób. No i jeszcze trzeba mieć prawko. xD #pdk
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Ja też nie, od razu bym kogoś przejechała. Jestem jeszcze zbytnią ciapą, która wpada na ściany i drzwi w domu widząc je. Więc prawko sobie odpuszczę. A i nie potrzebuję póki co, tak jak i mój niebieski.

@full_throttle: No możliwe, że ciężko znaleźć taką osobę, ale myślę, że jak z kimś będziesz, to będziesz wiedział, że to odpowiednia osoba i że nie będzie się nabijać.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: W tym Ci nie pomogę. Spróbuj jakoś nad tym popracować. Może są jakieś sensowne poradniki.

Zaczynaj od tego co słychać, co ostatnio ktoś porabiał, powiedz co Ty robiłeś. Pytaj o plany na następne dni, albo czy coś ciekawego czytała/widziała/słyszała ostatnio. No nie wiem. O zainteresowania pytaj. Jak czasem pomilczysz to się nic nie stanie, ona też się może wysilić i o coś zapytać.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: @full_throttle: No właśnie, byle o pogodzie i o tym co się ostatnio ciekawego stało, itp. Nie trzeba od razu gadać o czymś poważnym.

Jeśli chodzi o prawko to zrobię, ale póki co nie mam na to środków. Za rok skończę studia i jak znajdę pracę to wtedy o tym pomyślę.
  • Odpowiedz