Wpis z mikrobloga

@erbo: To sobie przejrzyj:
https://www.youtube.com/watch?v=9TZBtQoZqjg
Dziambor udowodnił w tej rozmówie, że wiele osób na górze KNP nie ma pojęcia o ekonomii. Likwidacja ZUS-u, ale bez żadnych wyliczeń jak budżet ma się domknąć, tylko ciągłe gadanie o mitycznym szaleńczym wzroście gospodarczym po reformie podatkowej. Dużo godki, mało treści - to samo co PO i PiS.
@erbo: Nie jestem misiem, zwłaszcza dla Ciebie. Była masakra, ponieważ Dziambor nie był w stanie zaproponować realnej wizji zmiany, tylko standardowe "pierwsze X miesięcy będzie chaos, potem wolny rynek zatriumfuje". Wystarczyło pytanie o to, jak wyliczono te 300 zł na ZUS - jeszcze nie usiedli do wyliczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była masakra, ponieważ Dziambor


@wolodia:

Misiu ustalmy fakty:
- to JA jako jedyny na wypoku w momencie ogłoszenia kandydatury Dudy na prezydenta, napisałem że to najlepszy kandydat jakiego może wystawić PiS z szansami na zwycięstwo.
- a TY jesteś tylko marnym trollem.

Sorry ale nie masz zbytnich kompetencji do decydowania o tym co było albo nie było masakrą xD
to JA jako jedyny na wypoku w momencie ogłoszenia kandydatury Dudy na prezydenta, napisałem że to najlepszy kandydat jakiego może wystawić PiS z szansami na zwycięstwo.


@erbo: hoho, tak. Nie było tu nikogo innego kto tak uwazał :D