Wpis z mikrobloga

@MrTukan: mieszkałem tam xD Do końca lipca tylko działa, a potem zamykają. Warunki na pokojach to jest k---a armagedon, na śmietnikach często są fajniejsze meble :D Mam gdzieś chyba fotki to mogę potem wrzucić
  • Odpowiedz
@MrTukan: mieszkalem chwile w bloku na przeciwko, z balkonu byl widok na pokojeni nie bylo tam widac jakiejs tragedi w warunkach, dosc normalnie to wygladalo. Druga sprawa ze i tak wszystko bylo z------e jakims scierwem tj. rzezby, obrazy, jakies manekiny itp. Na tylach mozna bylo podziwiac ten porozrzucane nieudane rzezby.
  • Odpowiedz
@MrTukan: @sharaquss : @kon-jakub: @Qwertylion: @enron:
Przepraszam koledzy zapomniałem o was, akademik wczoraj został, z tego co mi wiadomo, zamknięty. Załączam zdjęcia mojego pokoju przed wyprowadzką, zrobione kalkulatorem i jest też bałagan :D Ogólnie meble jakie tam mieliśmy zazwyczaj przychodziły ze śmietników, szafy są z losowych sklejek a zamiast zamków są gwoździe i sznurki xD Drugiego takie akademika w Krakowie już nigdy nie
iedrzei - @MrTukan: @sharaquss : @kon-jakub: @Qwertylion: @enron:
Przepraszam koledz...

źródło: comment_ShIJRG2wTnQ8m63QF9WCjhBT1sGaZshy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Właśnie przypadkiem trafiłem na ten post, bo obrabiam stare zdjęcia ze studiów. Mieszkałem w akademikach przy ul.LEA, Kapelanka i Pomorskiej.
Tutaj wspólna łazienka akademika na Pomorskiej w Krakowie. Zdjęcie pochodzi z około 1992-93 roku. ASP w Krakowie miała właśnie tego standardu akademiki. W tym samym czasie np. taki AWF miał nowe akademiki z luksusowymi pokojami z własną łazienką. To pokazuje jak w Polsce traktuje się sportowców, a jak artystów. Dyplom ASP jak
kabiz - Właśnie przypadkiem trafiłem na ten post, bo obrabiam stare zdjęcia ze studió...

źródło: comment_1648382475LhmVtoU9zoZZmhFzkW9CPV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz