Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JestPodatekCzyNie: @WapniakZJury: @1DVS_BSTD: @WiesiekGabriel: @MrsMsx:
Dziękuję za poświęcony czas na odpowiedzi, ale wiecie, że ten czas już NIGDY się nie powtórzy?

Inwestujecie swoje chwile, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, aby nie robić tego, co wiecie, że powinniście?

Wasze życie. Cipą nie jest facet bez prawa jazdy, tylko facet zrzucający winę na kogoś za swoje postępowanie z którego nie jest zadowolony.

@D3lt4:Najgorsze to jest to że zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę a i tak od kilku dni brakuję mi siły żeby się za to wszystko zabrać.

Generalnie to wbijam w pełni świadomie w moje cele pomimo tego że deadline najważniejszego tuż tuż, a konsekwencje niedopięcia planu mogą być nieodwracalne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@D3lt4: No ja do pracy jadę, a moim priorytetem muszę zająć się jutro i to bardziej niż do tej pory bo czas zaplanowany na to jest, (dokładnie 225 minut) tylko trzeba się bardziej przyłożyć.
@D3lt4: wróciłem z siłki, dziś zwiększyłem interwały by za miesiąc móc biegać dystanse takie jak moja dziewczyna, a teraz idę teraz gotować kurczaka i popijać go kreatyną ()
@kamdz: Kurczak z ryżem smakował lepiej niż wszystkie posiłki zjedzone w restauracjach i hotelu w trakcie urlopu razem wzięte. Kocham go <3
@D3lt4: powinienem zacząć się uczyć języka, pociągnąć rodzinny interes, skupić się na diecie, pójść do lekarza, skończyć książkę, zaplanować budżet, zrobić plan dnia i tygodnia i miesiąca, odbudować kontakty, poprawić stosunki z rodzicami, ustalić priorytety, i i i i i jeszcze ze 100 rzeczy.