Wpis z mikrobloga

Jest brzydki i to strasznie przykre, że symbol Warszawy to prezent od Stalina. Więc rozumiem #!$%@?. Natomiast lepiej byłoby gruntownie przebudować.
@beer_man: Nie ale serio, ludzie na świecie i młode pokolenia nie kojarzą tego budynku z komunizmem. To nie jest pomnik tylko budynek, tym bardziej że nie jest pomalowany na czerwono, nie ma kształtu gwiazdy albo sierpa z młotem. Burzenie go byłoby debilizmem, tak samo jak burzenie wszystkich innych użytkowych budynków zbudowanych za PRL'u nie sądzisz? A i jeszcze jedno, gdy zobaczyłem go pierwszy raz na żywo wręcz mi się spodobał, on
@Gamling: A czy ja chcę żeby podzielali, napisałem tylko co o tym sądzę i jest to moja wyłącznie opinia, jednym się podoba innym nie, kiedyś też podchodziłem neutralnie do tego, ale byłem młody i głupi, teraz już zostało tylko to drugie. Serio mam gdzieś co z tym zrobią, ale swoje zdanie wypowiedziałem.
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: Wg mnie problemem nie jest sam budynek i jego wyglad ale to ze zupełnie zniszczył tkanke centralnej częsci miasta. PKiN to nie sama wieża ale też jego niższa część rozlewająca się wokół wieży która uniemożliwia rozwój tej części miasta. Niżej zdjęcie lotnicze z 1935 roku miejsca w którym dziś stoi PKiN.
Pobierz czyzyk14 - @kiedysmialemlepszy_brzuch: Wg mnie problemem nie jest sam budynek i jego ...
źródło: comment_nWXFDqduMHkPC8QEjN7xGr4v6BfKJmvh.jpg