Wpis z mikrobloga

Wiem, ze wykop.pel to portal pełen snieszkow, ale nie wiem jak delikatnie "olac" rozowego który już się nakreca.


tl;dl


Od poczatku. Ponad miesiac temu poznalem różowego na #rinder. Ze zdjec mocna 7/10, na zywo kolo 5.5/10.

Wiecie.. esy, rozmowy, jakies spotkanie. Buum #!$%@? Anonowi się podoba. Ale do rzeczy, czuję, ze to nie to.., a dlaczego? Jednak ona cos do mnie nie przemawia + odleglosc...

Ktoś powie co to 45 km. Własnie #!$%@?!

Czlowiek wraca padniety po #pracbaza, ale nie idzie sie spotkac bo jak? Kombinowanie itp.. Ani do klubu, ani nad wode bo trzeba planowac wyprawe xD

Kisne sam z siebie bo mieszkam w 60k miescie, a "znalazlem" sobie paska, ktory mieszka 50 km ode mnie.

Do tego moje studia, jej.. Zajebiscie idzie sie poznac spotykajac raz na tydz.

Tak wiec chyba znowu #tfwnogf. Ale chyba walic to, co ma byc to bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #zwiazki

Ale nigdy wincy #tinder i #badoo
  • 25
@uchatek: Nie no #!$%@? nie jestes. Tez mialem dylemat jakis czas temu czy sie angazowac bardziej w znajomosc czy nie. No i sie nie zaangazowalem, bo jesli ma sie watpliwosci to lepiej sobie odpuscic. Potem bys sie meczyl
@uchatek: narzekasz na 45km a ja do swojego różowego jeździłem co tydzień ponad 500km w jedną stronę i półtora dnia później znowu 500 :) I tak przez dość długi czas.
Teraz jesteśmy już małżeństwem i spodziewamy się małego Mirka lada moment ;D
Tak więc czasami warto ruszyć dupe z pownicy!
@Arnfinn: dla Ciebie to normalne? 500 km do paska.

Już nie chodzi tylko o odleglosc, po prostu nie pasujemy, odleglosc to "bonus", ale sie zastanawiam.. #!$%@?!

Skad tylu zwolennikow? Jak nazwa wskazuje: zwiazek. Co jest zajebistego według masz z mozliwosci zobaczaenia sie co x czasu, a nie gdy macie ochote.
@maxpawkas: i co w tym zajebistego, ze trzeba się "ustawiac" by się zobaczyc?

Pewnie miałbym gdzieś odleglosc gdyby to bylo cos woow mega, a w sumie nie jest. Ale i tak wpisy

hurr durr! mam do paska pincet kilometrow, widzimy się raz na miesiac i jest super

Zalatuja mi stuleja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uchatek: tak, dla mnie to było normalne. Ja studiowałem nad morzem, ona już pracowała we Wrocławiu. Radzilismy sobie, a do tego różowy się cieszył z weekendów nad morzem ;D a i mi było miło wyrwać się gdzieś poza #studbaza

Ale jeżeli rzeczywiście poza odlegloscia nie pasują Ci inne rzeczy to odpuść.