Wpis z mikrobloga

Na mirko królują stuleje albo atencyjne rurzowe. Pytanko brzmi - morze mondre morze gupie - co z aseksualistami? Gdy chodzi o homo czy hetero, rozbrzmiewa wielka dyskusja. W ogóle s--s zajmuje dużą część debaty publicznej. A co z ludźmi, którzy w ogóle nie czują pociągu seksualnego? Uważacie, że to kwestia "etapu", jakaś fanaberia? A może po prostu nie czują takiej potrzeby? Spotkaliście już kiedyś aseksualistę?


#neuropa #4konserwy #gownoburza #homoseksualizm #heteropropaganda #s--s #aseksualizm #aseksualnosc
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bliskość fizyczna (przytulanie się, głaskanie) czy zakochanie i bycie w związku to zupełnie inna kwestia.


@krenwinkel: a to szkoda, bo już chciałem zostać aseksualistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W takim razie chyba trudno o znalezienie partnera, bo w gre wchodzi raczej tylko inna osoba aseksualna.
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: mój wpis miał na celu głównie dowiedzenie się, co sądzą inni i ewentualne sprostowanie stereotypu. Oczywiście, można to przyrównać do tych, co nie lubią jeździć na rowerze (łowienie ryb już mniej, mniej popularna czynność), ale s--s jest raczej jednak bardziej podstawową czynnością niż jazda na rowerze, czyż nie? ;) Jednak nieuprawianie seksu, obojętny doń stosunek jest odbierany dziwniej, tak mi się zdaje. Stąd moje pytanie.

@wspolrzednebiegunowe: trudno,
  • Odpowiedz
@krenwinkel: nie zarzucam Ci afiszowania się, temat jest ciekawy i nie było go chyba na mirko (a przynajmniej ja nie wiedziałem) więc fajny pomysł na dyskuję. Ale wg mnie lepiej by był go otagować go np. #psychologia #zwiazki, bardziej społecznie niż politycznie. I dodać do niego jakieś streszczenie, czym jest aseksualizm (a czym nie jest) - bo jak sama pisałaś jest to egzotyczne - i
  • Odpowiedz