Wpis z mikrobloga

Hools Run po 6 dniach zostało pobrane w sumie 10 000 razy (Google play - 100%, Appstore - 0%)

Większość pobrań jest z Polski, bo tutaj głównie gra była reklamowana przeze mnie na wykopie i @Oskarek89 na FB, bardzo dużą popularność miał filmik z Bonusem i tutaj chciałbym jedną rzecz sprostować, otóż dostał od nas specjalną wersję bez reklam, niestety w wyniku pomyłki nagrał filmik z wersją z reklamami, trudno dx

Wysyłałem także masę maili do różnych blogów i blogasków z listy znalezionej na blogu @JavaDevMatt O tutaj na części z nich notki o grze się pojawiły, widziałem wpisy na jakimś włoskim blogu o androidzie albo francuskim ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam ani włoskiego ani francuskiego więc nie wiem co tam pisali ale to nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra znajduje się na wielu stronkach z torrentami, część tych stronek jest zapisana krzaczkami więc wnioskuję że to strony azjatyckie, ale to dobrze, darmowa reklama jest darmowa.

Gra cały czas jest wysoko w rankingu "najlepsze nowe gry" i liczę na dalsze sukcesy ^__^

Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 168 dni.

#odzeradogamedevelopera
Pobierz TadeuszSynZygmunta - Hools Run po 6 dniach zostało pobrane w sumie 10 000 razy (Googl...
źródło: comment_1cYMTQismXWI8fNJQCx2G3Wba6FI6L88.jpg
  • 58