Wpis z mikrobloga

Hools Run po 6 dniach zostało pobrane w sumie 10 000 razy (Google play - 100%, Appstore - 0%)

Większość pobrań jest z Polski, bo tutaj głównie gra była reklamowana przeze mnie na wykopie i @Oskarek89 na FB, bardzo dużą popularność miał filmik z Bonusem i tutaj chciałbym jedną rzecz sprostować, otóż dostał od nas specjalną wersję bez reklam, niestety w wyniku pomyłki nagrał filmik z wersją z reklamami, trudno dx

Wysyłałem także masę maili do różnych blogów i blogasków z listy znalezionej na blogu @JavaDevMatt O tutaj na części z nich notki o grze się pojawiły, widziałem wpisy na jakimś włoskim blogu o androidzie albo francuskim ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam ani włoskiego ani francuskiego więc nie wiem co tam pisali ale to nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra znajduje się na wielu stronkach z torrentami, część tych stronek jest zapisana krzaczkami więc wnioskuję że to strony azjatyckie, ale to dobrze, darmowa reklama jest darmowa.

Gra cały czas jest wysoko w rankingu "najlepsze nowe gry" i liczę na dalsze sukcesy ^__^

Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 168 dni.

#odzeradogamedevelopera
Pobierz TadeuszSynZygmunta - Hools Run po 6 dniach zostało pobrane w sumie 10 000 razy (Googl...
źródło: comment_1cYMTQismXWI8fNJQCx2G3Wba6FI6L88.jpg
  • 58
@TadeuszSynZygmunta: Chodzi mi raczej o promocję na FifaCoins, de facto też wykop gdzie masz renomę i ludzie są zainteresowani Twoimi projektami jak i też reklama od Bonusa. Jednak w dobrym kierunku idziesz, ładnie graficznie się to prezentowało ;) Przyjemne dla oka.
@Caddox: UnityAds podaje że developer dostaje średnio $6-12 za tysiąc wyświetlonych reklam video.
Dajmy średnią $9.

Z drugiej strony opcja NoAds kosztuje ok.$2 ale developer dostaje z tego tylko $1.2.

Teraz porównując opcja NoAds jest warta mniej więcej tyle co 133 wyświetlenia reklamy video. Tę opcję wykupują raczej ludzie, którzy mają ochotę pograć więcej niż te kilka minut. Myślę że to wcale nie wygórowana cena.

No i developer nie dostaje tego
@JavaDevMatt: to prawda . Ktoś na necie pokazywał ze dostał $15 za jedna instalacje game of war. Ja sprawdziłem to na swoim testowym koncie, zainstalowałem ze swojej reklamy game of war i dostałem $2.40. Różnica jest spora.

Każdy kto tworzy taka kampanie reklamowa może ustalić ile daje za instalacje jednej gry. W jednym kraju może to być $1 a w innym $10. Wszystko zależy od ARPU w danym kraju (średni zysk