Wpis z mikrobloga

185 152,99 - 10,02 = 185 142,97

Mój pierwszy prawilny raz na 10km!!!
Jestem z siebie mega dumny.
Biegać zacząłem raptem 22 maja, więc po 1 miesiacu i 3 tygodniach jestem w stanie przebiec 10km :) nigdy w życiu bym nie sądził, że w tym czasie osiągnę taki wynik.

Co prawda na 8. km zacząłem mieć dziwne dreszcze na ciele - nie wiem od czego one mogą być. Były w postaci fali, które rozchodziły się po całym ciele. Kto wie co może być przyczyną?

Czuję, że moje achillesy stają się coraz wytrzymalsze, bo po tym biegu porozciągałem się (co zawsze zresztą robię) i prawie w ogóle ich nie czuję.
Zaraz zrobię lodowaty prysznic i będę czuł sie jak młody bóg :)
Endorfiny działają - naćpałem się nimi :)

Link do treningu: https://www.endomondo.com/users/8898057/workouts/561831867
Śmiało zapraszajcie do znajomych, w kupie raźniej! :)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #biegajnoco

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz WojciechG - 185 152,99 - 10,02 = 185 142,97

Mój pierwszy prawilny raz na 10km!!!
...
źródło: comment_v3d71eRETEpWLhzETvlkCKZkin4TDt1O.jpg
  • 12
@WojciechG: No, no, ładnie. Ja zacząłem biegać w sobotę i już mam za sobą 4 treningi. WIdzę już poprawę swojej kondycji. Powiedz mi, jak zaczynałeś? Jakiś plan treningowy czy inaczej?
@WojciechG: Długi ten plan. Ja idę planem 6cio tygodniowym i jest póki co okej, zacząłem odrazu od 4 tygodnia bo z moją kondycją najgorzej nie jest :). Po jego ukończeniu będę w stanie biec 30 min ciągłego biegu, potem zamierzam co tydzień dokładać 5min lub zacząć plan "cel - 10km" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spake: długi, bo długi, ale... nigdy nie lubiłem biegać, w szkole na długie dystanse byłem jednym z najwolniejszych (na którtkie byłem cały czas na podium ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), przez ostatnie 5 lat nie przebiegłem więcej niż 1 km.... więc swoją kondycję musiałem budować nie tyle od zera co od statusu -10 :)