Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #sport #kulturystyka Co polecacie jako posilek/snack przed treningowy? (oprocz kasza/ryz + kura) - na 1 h przed treningiem? baton? (mysle nad banan + belvita lub pieczywo chrupkie). Belvita ma (4 ciastka) - 34 wegle (11,2 g cukier, 22,8 g skrobia) i 224 kcal
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barteklip: niestety nie mam dostepu do kuchni przed treningiem, szukam rozwiazania na szybko - dostepnego w normalnym sklepie, o cukry proste latwo, gorzej ze zlozonymi... jeszcze mysle nad smoothie (latwo sie wchlania).
  • Odpowiedz
@escobol: znamy się już i mamy czasami różne zdania na temat naszego kochanego sportu, ale banana bym sobie zostawił po treningu do uzupełnienia glikogenu (+jak bierzesz kreatynę monohydrat to może być dobre rozwiązanie bo mono dostaje się do mięśni z insuliną którą wydzielą cukry proste z banana). Przed treningiem najlepiej jakieś węgle, chociaż są różne szkoły jedni mówią, że lepiej nic nie jeść bo będzie się czerpało z organizmu który
  • Odpowiedz
@trustmix: Nie mam badan, Ostatni rok lece na IF wiec treningi na czczo, waga zleciala ale to raczej zasluga michy, niz treningow na pusty bebenek. Od tygodnia lece na ADF i pierwszy trening po 36 godzinach postu byl sredni, wczoraj 30 minut przed (sorry Panowie ale kasze/ryz wole na obiad, nie lubie nosic pudelek z zarciem itp) zarzucilem 8 ciastek belvita+banan i bylo elegancko (jeszcze mam pomysl aby wrzucic zelki,
  • Odpowiedz