Wpis z mikrobloga

Balaton - północna część jest przepiękna! Eger (Tokaj trochę za nudny na dłuższy pobyt), Budapeszt jest cudowny, Pecs... jak jedziecie autem, to właściwie wszędzie jest blisko, przez świetnie rozwiniętą sieć autostrad. Daj znać czy interesuje Cię bardziej leżenie na plaży czy zwiedzanie zabytków - na pewno coś doradzę :)
@adamgtx: ja z moim różowym zaplanowaliśmy z grubsza trasę (miastami): Eger, Holloko, Ostrzyhom (Esztergom), Wyszehrad, Szentendre, Aquincum, Budapeszt, Szekesfehervar, Tihany, Heviz, Pecz, Kecskemet, Debreczyn, Miszkolc, Tokaj. Bardziej pod łażenie/zwiedzanie. Możesz doradzić co ew dodać/usunąć? Plan na 2 tyg, mamy samochód.
@blackphoenix: dacie radę, ale na Waszym miejscu opuściłbym Debrecen (nic ciekawego oprócz muzeum, w którym pracuje mój cioteczny brat :P) Miskolc też można sobie darować, chyba, że chcecie sobie popływać w aquaparku, znajdującym się w naturalnej jaskini:) Poza tym plan spoko. Zazdroszczę, bo już pół roku nie byłem u bratanków. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji!