Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ostatnio wrzucony "prank" z Łodzi tego gościa ze zdjęcia poniżej, który rzucał telefonami na Piotrkowskiej? No to dziś miał szansę wyłapać ode mnie z liścia w C. H. Manufaktura. Ta kreatura to naprawdę bezczelny cham - naubliżał pracownicom Auchan i zrobił awanturę, ale od początku...

Poszedłem na zakupki na obiadek do Auchan i stanąłem przy kasie. Przede mną była jedna pani i ów gość. Gadał do tej kobitki przede mną i na początku pomyślałem, że to jakiś znajomy jej syna (lub ktoś w tym stylu). Jednak w pewnym momencie odwrócił się i od kasjerki z kasy obok wziął sobie picie. Tak - tak po chamsku! Wziął jej picie i chciał się napić, ale na szczęście ona mu je zdążyła wyrwać (człowiek przychodzi do roboty, 8 godzin klepie towary, a tu jeszcze ma w pakiecie takich debili obsługiwać #smutnazaba ). Wtedy pomyślałem, że to może jakiś niepełnosprawny chłopak, ale jak zacząłem z nim rozmawiać, to mi się przypomniała ta parszywa facjata.

Zaczęło się "A co mi zrobisz?", więc dostał klapsa na twarz (końcówką dłoni, gdyż zdążył się odsunąć i niestety rykoszetem oberwało się leciutko moim #bajceps taj pani przede mną, za co - rzecz jasna - przeprosiłem, ALE JEDNAK ;D). Zaczął gadać o "naruszeniu nietykalności cielesnej" i chciał dzwonić na policję, ale nie robiło to na mnie większego wrażenia (zachował się dokładnie tak samo jak #antifa i #neuropa - najpierw prowokują, a później biegają z płaczem do policji, którą - swoją drogą - wyśmiewają na transparentach... czasami w bardzo wulgarny sposób). Mini-awanturka się rozkręcała i gość chciał z siebie zrobić ofiarę, ale tu go spotkała niemiła niespodzianka... otóż nie wiedział, że zajmuję się m.in. przemawianiem publicznym i bardzo spokojnie zwróciłem się do tłumu, aby zawołano ochronę (w ten sposób wygrałem publikę, co w takich "potyczkach" jest o tyle istotne, że taka publika często przechyla wagę zwycięstwa na naszą korzyć + wstawia się za człowiekiem, gdy po 40min przybywa wreszcie policja... a chciałem, żeby ci ludzie też byli spokojni, bo po co im dokładać do pieca - wystarczy już, że żyjemy w kraju rządzonym przez PO).

Ochrona się pojawiła, a tamci idioci już odchodzili (gdyż zdążyłem w międzyczasie zauważyć, że na ławce przed miejscem akcji siedział jego kolega i najprawdopodobniej kręcił wszystko telefonem). Później jeszcze udało mi się na chwilę wyjść przed linię kas, żeby się z nim zmierzyć, ale tylko przede mną uciekał (nie miałem w planach zrobienia mu krzywdy ^_^ ). Ja przeprosiłem wszystkich za swoje zachowanie, a od pań kasjerek dostałem podziękowanie. Wtedy też dowiedziałem się, że do jednej z nich powiedział (cytat dosłowny, bez parafrazowania!!!), żeby "zmieniła pracę, bo jest za bardzo pyskata"! Wyobrażacie to sobie?! Taki gówniarz-prowokator do dojrzałej kobiety powiedział coś takiego! Szczyt chamstwa!

Finał historii jest taki, że jestem z siebie bardzo zadowolony i "zrobiłem sobie dzień", tym bardziej, że mogłem pomóc innym (głównie paniom kasjerkom - POZDRAWIAM!). Nie toleruję #idiokracja oraz dyktatury głupoty, więc z nią walczę - głównie ideologicznie i dając sobą przykład, ale dziś musiałem użyć siły fizycznej. Nie jestem z siebie z tego powodu super zadowolony, ale uważam też, że z głupotą trzeba walczyć.



#lodz #truestory #wygryw
thus - Pamiętacie ostatnio wrzucony "prank" z Łodzi tego gościa ze zdjęcia poniżej, k...

źródło: comment_eNIErmbKvOXhjs1PFAUdrdJqkcNmUMbg.jpg

Pobierz
  • 397
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Głównie dlatego, że zachowywał się jak burak i mi było szkoda kasjerek. Wiesz - one nie mogą nic klientowi odpowiedzieć, bo je zwolnią, albo zabiorą coś z premii. Do mnie on zaczął pyskować, bo mu zwróciłem uwagę. Chronologicznie: dokucza kasjerkom, zwracam mu uwagę i potem już jak wyżej.
  • Odpowiedz
na szczęście go wcześniej nie oglądałem, Q2 z jednej strony trzeba potępić debila, a z drugiej będę mu nabijał wyświetleń,
  • Odpowiedz
@thus: Attention-whoring dla plusów na wykopie po tym jak się rzekomo uderzyło jakiegoś gościa na mieście "bo nie podobaŁo mi się jak się odzywa do innych" faktycznie wcale nie jest równie żałosne jak takie idiotyczne pranki na YT. Nie, nie. Jesteś lepszy. Łap plusa, lajka, szera czy co tam jeszcze.
  • Odpowiedz
@Camel665 - chętnie, napisz tylko co i jak gdzie kliknąć ;)!

@gumilii - dokładnie tak zrobię... i dodam jeszcze "to od wykopu!" :P

@lowca_chomikow - owszem, masz w tym trochę racji. A co by było, gdyby jedna z tych obrażanych kasjerek była twoją mamą, siostrą
  • Odpowiedz
@thus: Nie traktowałbym w takiej sytuacji osoby obcej gorzej niż mamę, siostrę, czy dziewczynę. Kazałbym idiocie #!$%@?ć, albo wezwał ochronę, ale na pewno bym go nie bił, bo to po prostu głupie, nic nie daje i jest niezgodne z zasadami, które uważam za właściwe.
  • Odpowiedz
  • 268
@thus: czy jak pranker umiera to przyjeżdża po niego smieciarka czy szambiarka? W sumie i to i to by się przydało.
  • Odpowiedz