Wpis z mikrobloga

Przeczytałem właśnie "Futu.re" Dmitrija Glukhovskiego. Książka nie jest łatwa w odbiorze i ja jako niedzielny czytelnik miałem na początku problem ze zrozumieniem i odbiorem książki. Nie zniechęciło mnie to jednak i wraz z postępem fabuły wsiąkałem w nią coraz bardziej i mocniej utożsamiałem się z głównym bohaterem. Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawa pozycja która zmusza czytelnika do refleksji. Wybaczcie za mój styl pisania ale jest 3 w nocy i ledwo patrzę na oczy (ʘʘ).

BTW. Poleci mi ktoś dobrą książkę fantasy? Bardzo do gustu przypadła mi "Pieśń lodu i ognia" George'a R. R. Martina oraz "Z mgły zrodzony" Brandona Sandersona. Dopiero zacząłem moją przygodę jeśli chodzi o świat książek, więc byłbym rad gdyby ktoś z was pomógł mi się w go bardziej zagłębić.

#ksiazki #czytajzwykopem #niespacczytac #ksiazka
  • 7
@bakamarimo: Pan Lodowego Ogrodu lub Drogą Królów i Słowa Światłości jak już Sanderson Ci się podobał. Polecam też Kroniki Czarnej Kompanii, Trylogię Nocnego Anioła i z naszego rodzimego podwórka Opowieści z Malzańskiego Pogranicza.
@bakamarimo: Jeśli spodobała ci się PLiO, to polecam "Rycerz siedmiu królestw". Jest to zbiór 3 opowiadań w tym świecie, dziejących się kilkadziesiąt lat wcześniej. Jednym z bohaterów jest brat maestera Aemona z Muru.
Do tego "Droga królów" i "Słowa światłości". Czytam też teraz "Elantris" Sandersona i też mi się podoba.
No i najlepsze polskie fantasy "Wiedźmin".