Wpis z mikrobloga

OMG xD jaka inba, właśnie wróciłem z wakacji w Chorwacji, pojechałem tam z masą rodzinki w tym kilku wujków (prze chu*jów do picia xD) i ich znajomi, wynajęliśmy ogólnie cały taki pensjonacik xD, jednej nocy wujki #!$%@?ły takiego grila ,że ch*j xD wóda lała się hektolitrami do późnych godzin nocnych nie robili żadnych dzikich akcji tylko śpiewy górlalskie i tańce a śpiewać to oni ku*wa potrafią pięknie zaciągają gwarą"hej bystro woda... xD) chorwaci zdębieli jak zobaczyli takie stosy gorzały i to że o 3 w nocy wszyscy dalej stali na nogach... xD
najlepsze
jeden wujas po zakończeniu całej libacji mówi ,że idzie pływać nad morze xD ledwo go przekonałem ,że jest naku*wiony i się utopi (podejrzewam jednak ,że nie utopił by się bo świetnie pływa za młodu ponoć pływał pod krami lodu w jeziorze) .... poszedł spać (3 w nocy).
to ja też kima i ledwo wszedłem w 2 faze snu, pukanie do drzwi wujas puka (godz. 8.10) 2 wujków i 2 typa elegancko stoi i dawaj dorian idziemy pływać, więc ch*j wstałem i idziemy, chorwat (właściciel pensjonatu jak zobaczył nas na schodach zbielał, (on pewnie 4 dni by kacował po takiej dawce) xD

#takietam #coolstory #nocnazmiana
  • 46
@Heninger: a ja jestem w Chorwacji właśnie teraz i jest mi czasami wstyd ze jestem Polakiem. Ludzie przyjeżdżają tu wypoczywać przeważnie w ciszy i oczywiście musi się znaleźć motloch takich Polaków Januszy i Andrzeji którzy będą kręcić inbe jak by byli u siebie w ogródku pod domem w Opolu, hehe pijemy #!$%@? pokażemy im kto rządzi Europą hehe dawaj Janusz popływać po pijaku tylko najpoerwppdrzyj ryja o 3 w nocy, ogólnie