Wpis z mikrobloga

OMG xD jaka inba, właśnie wróciłem z wakacji w Chorwacji, pojechałem tam z masą rodzinki w tym kilku wujków (prze chu*jów do picia xD) i ich znajomi, wynajęliśmy ogólnie cały taki pensjonacik xD, jednej nocy wujki #!$%@?ły takiego grila ,że ch*j xD wóda lała się hektolitrami do późnych godzin nocnych nie robili żadnych dzikich akcji tylko śpiewy górlalskie i tańce a śpiewać to oni ku*wa potrafią pięknie zaciągają gwarą"hej bystro woda... xD) chorwaci zdębieli jak zobaczyli takie stosy gorzały i to że o 3 w nocy wszyscy dalej stali na nogach... xD
najlepsze
jeden wujas po zakończeniu całej libacji mówi ,że idzie pływać nad morze xD ledwo go przekonałem ,że jest naku*wiony i się utopi (podejrzewam jednak ,że nie utopił by się bo świetnie pływa za młodu ponoć pływał pod krami lodu w jeziorze) .... poszedł spać (3 w nocy).
to ja też kima i ledwo wszedłem w 2 faze snu, pukanie do drzwi wujas puka (godz. 8.10) 2 wujków i 2 typa elegancko stoi i dawaj dorian idziemy pływać, więc ch*j wstałem i idziemy, chorwat (właściciel pensjonatu jak zobaczył nas na schodach zbielał, (on pewnie 4 dni by kacował po takiej dawce) xD

#takietam #coolstory #nocnazmiana
  • 46
  • Odpowiedz
@Heninger: Słaba historia bez puenty, ale jeśli chodzi o samo picie, to trafiłeś na słabych Chorwatów, w ogóle to jest mało prawdopodobne od tej strony. Oni są bardzo zbliżeni kulturowo do nas, mają takie samo umiłowanie do biesiadowania, śpiewania i picia, głowy w większości mocne. Ja tam znam tylko takich Chorwatów, którzy piją równo z Polakami albo i lepiej, bo ich rakija ma czasem powalającą moc, a oni to wychylają
  • Odpowiedz
@Heninger: Wszyscy tu oczywiście hejtują, bo oni to mojito z lodem, laptopik i na tarasie by siedzieli cały dzień. Ile bym dał, żeby całą rodzina polecieć za granicę i przez tydzień poodpierdzielać manianę po naszemu. To właśnie te wakacje, których się nie zapomina. Ale, oczywiście siedzieć z dupą #!$%@?ą na plaży cały dzień przez tydzień jest lepsze. Nowobogaccy za dychę.
  • Odpowiedz
  • 1
@weeden: ale to właśnie ci Janusze co "odpierdzielają manianę" leżą później skacowani na plaży, oczywiście z terenem wydzielonym parawanem na pół plaży, więc się zdecyduj. #!$%@?ć się i zrobić trzody to "wakacje, których się nie zapomina". Aha.
  • Odpowiedz
@jonzi: Nie rozumiem. Nie mówiłem o robieniu trzody, tylko o spędzeniu wakacji na luzie z rodziną. Miałem na myśli, żeby coś popić i ciekawego porobić, a nie od razu trzodę robić. Może się źle wyraziłem. Nie porównuj każdej rodziny do swojej, gdzie trzeba robić trzodę jak się napije.
  • Odpowiedz
  • 0
@weeden: oh oh, ale mi #!$%@?łeś. To co napisał op podchodzi mocno pod trzodę, a Ty piszesz, że inni hejtują, a przecież tak jest fajnie. Nikt tu nie ma nic przeciwko wakacjom na luzie, a Ty od razu z mojito i laptopem wyjeżdżasz.
  • Odpowiedz
@jonzi: Bo większość takie coś uważa za prawilne. Bo na wakacjach w Chorwacji to już tylko kolorowe drinki i mojito, zamiast wódy, bo od razu trzodę robimy i idziemy się kąpać do morza o 8 rano.
  • Odpowiedz
mialem okazje pracowac z duza grupa Chorwatow, z tym ze w rejonach wybitnie nieturystycznych (wschod), albo ja trafilem na jakichs mocnych albo Ty na slabych - moi wspolpracownicy BARDZO lubili wypić (na tym #!$%@? w sumie nie było nic ciekawszego)...
  • Odpowiedz
Bo większość takie coś uważa za prawilne. Bo na wakacjach w Chorwacji to już tylko kolorowe drinki i mojito


@weeden: między kolorowymi drinkami a robieniem trzody na całą miejscowość jest jeszcze dużo stanów pośrednich

ale to fakt, że wielu cebulaków się nie umie zachować, co innego wypić dużo, a co innego robić wiochę drąc ryja o 4 w nocy bo 'he Seba wakacje so, kurrrrwaaa he he'
  • Odpowiedz