Wpis z mikrobloga

Jako ze mam chwilę, postanowilem ze opisze moje zycie.. #slaweknaodwyku Od czasu trzezwienia przynajmniej. Pierwsze proby trzezwienia to listopad ubieglego roku. Ale niestety samemu to sobie mogłem.. 7stycznia 6 tygodniowa terapia w prywatnym osrodku. Nie cały miesiac trzeźwości. Bo nie zrobilem nic dla siebie żeby trzezwiec.. Zadnego mitingu. Pozniej druga terapia tym razem 4tygodniowa. Kilka mityngów. Ale poczulem sie zbyt pewnie i przez pracę nie stosowalem halt. Opuscilem mitingi.. Znowu upadek. Ale teraz wiem ze jedyna droga do trzezwosci jest sila wyzsza, program, sponsor, mitingi, służby. To tak po krotce dla nowicjuszy. Pogody ducha wszystkim i spokojnego wieczoru
#takaprawda #takbylo
Pobierz bslawek - Jako ze mam chwilę, postanowilem ze opisze moje zycie.. #slaweknaodwyku Od ...
źródło: comment_LYmbolEMFRmaPm3AeHezeMnVvsmJHt5O.jpg
  • 10
@bslawek: Dobrze, że zrozumiałeś jakie błędy popełniłeś i to pozwoli Ci nie popełniać ich w przyszłości. Mitingi mają w sobie jakąś dziwną moc. Trzymaj się Bracie i powodzenia na dalszej drodze. I pamiętaj aby nie zamykać się na pomoc innych.