Wpis z mikrobloga

Podobno były jakieś kontrowersje związane z Masztem Wolności na rondzie Radosława.

Wali mnie to. Zawsze jak tam jestem, patrzę jak urzeczony na powiewającą flagę i powiem, że prezentuje się ZAJEBIŚCIE. Powiewa na wietrze z jakimś takim majestatem, potęgą, że nawet ja, człowiek nieprzepadający za jakimiś patriotycznymi manifestacjami (chociaż zdecydowanie patriota) odczuwam rodzaj dumy z tego, że jestem Polakiem.

Mój kraj, moje barwy. Piękne, dostojne, potężne. Zdjęcie tego nie oddaje.

Uważam, że taki rodzaj eksponowania flagi powinien być spotykany częściej. Za mało jest u nas dumy z Polski, za mało naszych symboli. Moim zdaniem w przestrzeni miejskiej jest miejsce na wszystko, na palmę na rondzie De Gaulle'a, na tęczę na Placu Zbawiciela, ale koniecznie też na Maszt Wolności. Jest fantastyczny.

#popularnaopinia czy #niepopularnaopinia #polska #warszawa #patriotyzm
jamtojest - Podobno były jakieś kontrowersje związane z Masztem Wolności na rondzie R...

źródło: comment_S4SxcGJrH0oCvJQly29ESJI4L6eGvuuI.jpg

Pobierz
  • 47
@suabo: Wiem, że ma elektryczny system opuszczania/podnoszenia, więc może wymieniają raz od czasu i jakoś to czyszczą. Możliwe też, że jest na tyle dobrze zabezpieczona przed brudzeniem się, że zanim się pobrudzi, to się porwie i trzeba wymienić. Wczoraj jak byłem, to krawędź była już lekko oberwana.
@LeSmoke: Niemcy natomiast bardzo często mają lusterka samochodowe oklejone w kolory ich flagi. Też to w sumie fajnie wygląda.

A flaga na rondzie bardzo fajna. Na żywo robi dużo większe wrażenie, bo jest naprawdę spora.
w Norwegii w wielu domach norweska flaga wisi na maszcie, w ogródkach


@LeSmoke: @hpiotrekh: w Turcji w wielu miejscach wieszają ogromne flagi, szczególnie na jakichś szczytach gór, wysokich budynkach itd. W górzystych częściach miast pięknie się prezentują, lubią ją eksponować i tego Turkom zazdroszczę :)
FarmazonowyMsciciel - > w Norwegii w wielu domach norweska flaga wisi na maszcie, w o...

źródło: comment_KgAyjAwRcrYmjFl7C1fvu8eUFIuxywd3.jpg

Pobierz