Wpis z mikrobloga

@Nicoc: przejdź się po klubach gdzie się bawią 19 latki i studenciaki oceń która z nich jest gotowa wziąć na siebie brzemię odpowiedzialności za urodzenie, wychowanie dziecka i zapewnienie mu odpowiednich warunków do rozwijania się i życia nie wspomnę o zapleczu materialnym i mieszkaniu + wolny czas dla dziecka. #!$%@?ło was do reszty, uważacie że cokolwiek dobrego dla tego dziecka wyniknie z faktu że ani jedno, ani drugie z rodziców go
@cadcadcad: rozumiem, że wystarczająco dorośli by się pieprzyć na dyskotekach, wystarczająco dorośli by doić starych z kasy na studiowanie ale nie wystarczająco dorośli by ponosić konsekwencje swoich czynów? Dodam, że gumka to koszt piwa w tej dyskotece..
@lubielizacosy: albo tak, albo ogolnie cos jest nie tak, bo powie Ci to każdy biolog, każdy lekarz i w zasadzie powinien to wiedzieć każdy człowiek uprawiający seks. To nie jest skuteczna metoda. W preejakulacie tez sa plemniki, a nad preejakulatem nie masz żadnej kontroli
@lubielizacosy: Niedoswiadczenie w sprawach seksu zarzuca mi koleś który wierzy , że stosunek przerywany to forma antykoncepcji a nie rosyjska ruletka. Paradne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no jak widać do tej pory to się u mnie sprawdza :) natomiast słyszałem wiele historii o zajściu mimo kondoma albo tabletek, jak to skomentujesz?


@lubielizacosy: A tak, że głupi ma zawsze szczęście;)

@rdza: @spiritoo: wklejam : ''Mała skuteczność stosunku przerywanego w zapobieganiu ciąży wynika z tego, że refleks partnera bywa zawodny i nie zawsze jest on w stanie zdążyć wycofać się z pochwy partnerki na czas. Dotyczy to zwłaszcza osób młodych (głownie nastolatków). W ich przypadku metoda ta jest bardzo zawodna. Poza tym jeżeli po poprzednim wytrysku mężczyzna nie oddał moczu w jego cewce moczowej pozostają plemniki. Często zostają wydzielane do pochwy
@lubielizacosy: nie wiem skąd to wkleiłeś, bo nie dałeś źrodła, ale ja tam wole jednak wierzyć specjalistom, nie internetowemu artykulowi. Zreszta nawet tu masz wspomniane, ze plemniki mogą sobie gdzies tam byc. Ale każdy robi co chce :)
@rdza: Zamiast siepac inwektywami zacznij normal is dyskutowac. Sa dwa znaczace badania w dziedxinie stosunku przerywanego. Jedne mowi, ze nie da sie zaplodnic uprzednio sikajac, drugie mowi ze szanse sa bardzo, bardzo nikle, a wnioski niejednoznaczne. Pokaz mi badanie mowiace, ze chociaz u wiekszosci mezczyzn sa plemniki w duzych ilosciach w preejakulacie. Zapraszam. Googluj na medpubie
Dlaczego nikt nie liczy się ze zdaniem dziewczyny? Może ona zechce to dziecko wychować, albo oddać konkretnej rodzinie do adopcji? Wychować dziecko niechciane, nie będąc samodzielnym jest trudne, ale nie uważam, że aborcja jest najlepszym rozwiązaniem. Nie mówię już o psychicznych konsekwencjach, ale kobiety po aborcji nie dość, że mają znacząco podwyższone ryzyko kosmówczaków (nowotwór złośliwy) to mają olbrzymie problemy z zajściem w ciąże. Najlepiej pieprzyć się na kupie, a potem abortować,