Wpis z mikrobloga

@mudkipz: Współczuje temu dzieciakowi. Jak byłeś wystarczająco dojrzały żeby "zalać formę" to teraz weź to na klatę. Po tym jak piszesz nie wróżę Ci owocnej kariery, pomocnik mechanika za 2 koła brutto to ekstremum Twoich możliwości. Pewnie skończy się jak zwykle - dasz kunę, młoda wygra sprawę o alimenty, znajdzie konkubenta z którym wychowa dziecko, a Ty będziesz latał po imprezach i dalej wkładał gdzie popadnie, tym razem z zabezpieczeniem.
@mudkipz: siła albo szantaż emocjonalny
Masz jeszcze całe zycie na dzieci, nie pozwol zeby widzi mi sie twojej dziewczyny zrojnowały ci zycie, tymbardziej, ze po 20tce zaczynają sie najlepsze imprezki.
Naprawde chcesz zmarnowac ten czas na przebieranie pieluch?
@PokretloOdKaloryfera: ale po co robic wokol tego szopke?
Pojedzie do abortowni usunie chlopczyka i jej chlopak znow bedzie szczesliwy.
Zwiazek polega na tym aby oboje ludzi bylo szczesliwych, wiec jezeli mezczyzna chce usunac dziecko to zakichanym obowiazkiem kobiety jest spelnienie woli partnera w ceu dopełnienia miłosci.
@JackieChan:
#!$%@? cię, nie? 21 lat i 19 lat rzeczywiście odpowiedzialni dojrzali ludzie z pewnoscia maja warunki i dobra sytuację finansową żeby wychowywać dziecko XDD gdzie ją #!$%@? żyje dzieci wychowują dzieci to normalne, typowy wykop
@SScherzo: Ja też widziałem te badania (byłem dosyć żywotnie ekhm zainteresowany tematem).

Prawda z tych kilku badań wyłania się jedna
- jest kilka procent facetów na świecie, którzy mają wystarczającą ilość plemników w preejakulacie, żeby zapłodnić bardzo płodną kobietę ( a według niektórych badań 0%)
- jest ekstremalnie trudno zajść w ciążę w stosunku przerywanym, jeśli facet przed stosunkiem sikał, czyli pozbył się resztek spermy z dróg dojścia
- absolutna większość