Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie! Ja lvl 21, ona lvl 19, niestety zalałem formę. Dla niekumatych: moja dziewczyna zaszła w ciążę. #!$%@? nie wiem, co mam teraz zrobić... Perspektyw na wychowanie bękarta żadnych, dlatego namawiam ją na przerwanie ciąży. Czuję się jak gówno, ale jak ją do tego namówić?
#rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta
  • 107
  • Odpowiedz
@mudkipz: Nie możesz na nią bardzo naciskać,trzeba było wcześniej pomyśleć,zabezpieczyć się jakoś. Musicie oboje przedyskutować,co dalej. Usunięcie ciąży nie jest jak wyrzucenie papierka po batoniku do śmietnika i niesie ze sobą możliwość psychicznych i fizycznych komplikacji. Trudna decyzja przed Wami.
  • Odpowiedz
@mudkipz: jesli teraz czujesz się jak gówno to juz zawsze będziesz się tak czuł. wiem że Ci to #!$%@? pomoże, ale trzeba ponosić konsekwencje swoich działań ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czuję się jak gówno, ale jak ją do tego namówić?


@mudkipz: w sumie nie musisz czuć się jak gówno. Ty nim jesteś bo robisz takie marne prowokacje.
  • Odpowiedz
@mudkipz: Jak to co zrobić? Iść do roboty, żeby oszczędzać na pieluchy i Gerbery.

BTW. Określenie swojego przyszłego syna bękartem świadczy o tym jak bardzo jebnięty jesteś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zawsze mnie w takich sytuacjach zadziwia fakt, że jak można nie zdarzyć wyciągnać... po pijaku to robiliście czy jak? kalendarzyk i specjalnie zalewałeś?


@sw3ar: Mnie zawsze zadziwia fakt, że są jeszcze ludzie, którzy nie słyszeli o preejakulacie i wierzą, że wyciągniecie przed wytryskiem to jakakolwiek metoda antykoncepcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, jak trzeba nie lubić seksu, żeby się bawić w stosunek przerywany?;)
  • Odpowiedz
@mudkipz: ladna i madra? czy tylko jedno z tego? bo moze warto odchowac dzieciaka. w wieku 40 lat bedziesz wyprawial go/ ja na studia i zaczniesz nowe zycie. Moze tym umoczeniem zapewnisz sobie spokój wczesniej za kilka lat, a tak pewnie i tak zrobisz dzieciaka ale w okolicach 30-tki. Lepiej wczesniej to wczesniej będziesz mial spokój.
  • Odpowiedz