Wpis z mikrobloga

@karolburza: Szkoda marnować energii, kasy i czasu.
On i tak to wszystko obróci w pył jak po ostatnich wyborach, setki osób, prawie mln zł, wszystko w #!$%@?.
Ja zostałem jego biernym wyborcą, dodatkowo niech nikt nie wierzy, że gdyby Korwin objął władzę to umiałby wprowadzić swoje pomysły tak, dobre intencje to za mało.
@Askyn: hehe
To nie takie proste.

1. Sprzedaż prosto w ręce obcego państwa - gro polskich zakładów zostało tak "sprywatyzowanych", korzyści z tego nie ma.

2. Sprzedaż pośrednio w ręce obcego państwa, w Europie nie ma ludzi posiadających wielki kapitał i nie będących jednocześnie oficjalnie lub nie powiązanymi z władzami państwowymi.
On i tak to wszystko obróci w pył jak po ostatnich wyborach,


@Skogyr: Zastanawiam się skąd biorą się tak żałośni ludzie jak Ty. JKM w swoim życiu miał masę wyskoków, ale co jak co podczas ostatnich wyborów nie było żadnego. JKM w ostatnie wyboru włożył jak zwykle masę pracę, a takie ludzkie #!$%@? przyczyn porażki upatrują w nim, zamiast w ich biernej postawie.
@Skogyr: Pierwszą różnica między Tobą a mną, jest to, że ja mam i napisałem konkretne argumenty. Drugą różnicą jest to, że ja Ciebie nie próbuje obrazić, ani ośmieszyć, tylko stwierdzam fakty - a Ty stosujesz bezmyślne argumenty ad personum rodem z podstawówki.
ja Ciebie nie próbuje obrazić


żałośni ludzie jak Ty

a takie ludzkie #!$%@?

w ich biernej postawie.

ja mam i napisałem konkretne argumenty.


Zastanawiam się skąd biorą się tak żałośni ludzie jak Ty. JKM w swoim życiu miał masę wyskoków, ale co jak co podczas ostatnich wyborów nie było żadnego. JKM w ostatnie wyboru włożył jak zwykle masę pracę, a takie ludzkie #!$%@? przyczyn porażki upatrują w nim, zamiast w ich biernej
@Skogyr: Trudno by mi się udało Ciebie obrazić, skoro nawet nie próbuję tego zrobić :) Podczas całej tej przydługiej wymiany zdań ty się rzucasz i miotasz, próbując mnie obrażać jakimiś tekstami niskich lotów rodem z podstawówki. Podałem konkretne argumenty, a tobie pozostaje trollować głupimi ripostami :)