Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego, że w przeglądarce zamiast wykop.pl chciałem wpisać nocnazmiana.pl, ale nie wstydzę się tego. Dzisiaj byłem u psychiatry dostałem stabilizator nastroju, bo mi się waha humorek i w ogóle nie ciekawie. Zobaczymy czy podziała. Nie boję się nowych leków psychotropowych w zasadzie łykam #!$%@? jak drażetki Potter'a, ciekawy jak zadziałają jakie przyniosą efekty uboczne czy będzie poprawa czy załamanie pogody.
Chodziłem kiedyś na taki #gownokierunek i tam poznałem typa. Nic nie potrafi ma 25 lat i jest zafascynowany (przymiotnik nie oddający jego pasji względem przedmiotu) mlm i motywacją. Jeździ na wszystkie spotkania, spotyka coachów, busów i innych. Założył sobie stronkę i sam chce być trenerem teraz. Spamuje fejsa do granicy wytrzymałości. Zuckenberg się #!$%@? już powoli ale narazie nie dostał bana.Tak sobie myślę, że lądowanie na dupę będzie twarde, bo nie ma bogatych rodziców. Chociaż myślę o nim pozytywnie bo w głębi serca to dobry człowiek.
Ostatnio wszedłem na showup.tv - z ciekawości. Myślałem, że jestem największy #przegryw, w obecnym ukladzie planetarnym. Jednak to co ujrzałem, podniosło mnie o dziwo na duchu. Można być jeszcze większym zjebem. Życzę wam wszystkim dobrej nocy. Dobrego poranka. Zostańcie z Bogiem Kochani.
#nocnazmiana #depresja
  • 3