Wpis z mikrobloga

@zuzol: Za te pieniądze można kupić jakieś Soundmagic w Polsce zamiast zamawiać jakieś niepewne ścierwo. Nie zrozumiem ludzi którzy wszystko chcą importować, choćby to była tandeta najgorszego sortu, niewiele tańsza niż normalny sprzęt. Kup sobie Xiaomi Piston jak już musi być chińskie i wysyłane z Chin.
@mentosh @maur @wysuszony to w takim razie co moglibyście polecić europejskiego w podobnej kwocie (nie mam do dyspozycji 100$)? Nie chodziło mi o to, że na pewno taniej tylko widzę, że większość rzeczy, które są dostępne na allegro i są wystawiane jako "oryginalne" tak na dobrą sprawę są kupione z aliexpress i wystawione 2-3x drożej (nawet im się zdjęć produktów nie chce zmienić czasami).
@Fynal Chciałabym, żeby miały funkcję bluetooth i nie
@zuzol: Bluedio robi całkiem spoko sprzęt więc możesz rzucić okiem na te Q5 które podesłałem. Przyznam że za tą cenę słuchawki na bluetooth jest ciężko znaleźć. Ja kupiłem bluedio I6 które mają odpinane słuchawki (te w zestawie są mocno średnie) i podłączam swoje, na co dzień nauszne a na siłce douszne.