Wpis z mikrobloga

1. Pojedź na imprezę samochodem
2. Ty i laska do której kiedyś zarywałeś pijecie
3. Jej chłopak nie pije
4. Przeleć tą laskę na tej imprezie
S. Daj samochód dla jej chłopaka i pozwól się odwieźć do domu
6. Odwozimy laskę
7. On zostawia u mnie samochód i wraca do siebie (te same osiedle)


##!$%@? #coolstory #truestory #rozowypasek #logikarozowychpaskow #wygryw
  • 50
@barto987:

to nie moja sprawa. Oboje byliśmy pijani. Ona jest dorosła i wie co robi.


To w końcu się usprawiedliwiasz czy nie? Już był jeden na Mirko, co inteligencją nie grzeszył i tego samego argumentu użył " bo ona jest dorosła i wie co robi, a tak w ogóle to byliśmy pijani". Trochę frajerskie takie zachowanie "wyruchałem kogoś laskę, ale to nie moja sprawa". Nie chcę cię osądzać w żaden sposób,
@barto987: niestety nie mogę ochrzanić, bo sam jadę mężatki.. ale do tematu... jeśli znasz typa i kumplujesz się, lubisz go.. powiedz mu. Ale jedno wiem - NIGDY NIE BĄDŹ Z TĄ KOBIETĄ. Jeśli to zrobisz to w sumie gorzej niż ona zjechałeś ;)
wyruchałem kogoś laskę, ale to nie moja sprawa

@Awerege: Czy laska jest rzeczą? "Wyruchać komuś laskę" brzmi jak "ukraść komuś telefon". Jest dorosłą osobą, świadomą, w pełni odpowiedzialną za swoje czyny. Autor wpisu est sam, więc nikogo nie zdradził, natomiast laska zdradziła swojego chłopaka, więc jak ktoś się tutaj zachował nie w porządku wobec tego zdradzonego kolesia, to tylko ona. Autor wpisu mu nic nie obiecywał i nic mu nie jest
@katinka: Brzmi to po prostu tak dziwnie, że kilka razy czytałem, próbowałem zrozumieć tę konstrukcję i dałem sobie spokój, bo myślałem że gość się pomylił. Dopiero w komentarzach przeczytałem o Podlasiu ;)

A co do tematu, sami zbawiciele świata i kryształowi ludzie. Sam bym może tak nie zrobił, ale kiedy dwoje dorosłych ludzi decyduje się na taką akcję, po alkoholu czy nie, to wyłącznie ich sprawa. Ona na pewno zrobiła źle,
@katinka: Gdybym nie miał żony z Podlasia, to bym do dziś nie wiedział o co chodzi ;) Ona co prawda nigdy tak nie mówiła, ale jak się odwiedzi jakąś jej rodzinę na wsi, albo pojedzie na jakieś wesele to uszy bolą. Są różne rodzaje regionalizmów, ale ten jest chyba wyjątkowo irytujący i naprawdę brzmi dziwnie - tak, że czasem trudno wyłapać sens zdania.
@katinka: Oczywiście, że nie jest, ale to w żadnym stopniu nie zmienia faktu, że każdy człowiek powinien wykazać się odrobiną uczciwości wobec ludzi, którzy zostali oszukani. Babeczka dała innemu i postąpiła moim zdaniem nieuczciwie wobec swojego chłopaka. On wiedział, że ona ma chłopaka, ale i tak miał z nią stosunek. Ja niczego od niego nie oczekuję, ale mimo wszystko pewien niesmak jest...