Wpis z mikrobloga

Z braku laku i faktu że jutro egzaminy, zainteresowałem się "Poganiaczem" w karetkach, chodzi mi o ten elektroniczny, "warczący sygnał" (Mam nadzieje że dobrze mówię).

Jak takie coś działa i czy można takie coś zamontować (wszakże "na słuch" nie wydaje mi się on modulowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no takie rozmyślania na luźno.Doszukałem się tematu na #elektroda, ale myślę sobie, może czegoś się dowiem... Już się dowiedziałem, że musi być jakiś cyfrowy kod, koleś próbował tam coś budować ale szukał schematu
I W TYM MOMENCIE WKRACZA ON - PAN I WŁADCA KOLEJNEGO ZAGUBIONEGO DZIAŁU NA FORUM WZAJEMNEJ ADORACJI
Już zaczynało się robić ciekawie, ale jak zwykle autor nie przedstawił sterty dokumentów potwierdzających jego zaangażowania, nie pokazał certyfikatów znajomości układów scalonych, spełnienia kryteriów z Maastricht i konwencji genewskiej, więc jest to "0 wkładu własnego", normalnie jak przy jakiejś #!$%@? inwestycji.

tl;dr:
No i nadal nie wiem, jak i czy tego elektronicznego, charczącego dźwięku nie dałoby rady zamontować w zwykłym samochodzie (oczywiście nie do użytku na co dzień)...
#elektrodacontent #elektrodacwel #gorzkiezale

A teraz jeszcze chcą żeby ludzie masowo zakładali konta, bo "musisz się zarejestrować, aby zobaczyć materiał"- no uwielbiam, albo nie- KOCHAM I UBÓSTWIAM TAKIE FORA, ze stertą jednopostowców i mailami typu:

@sharklasers.com

#pdk
  • 2