Wpis z mikrobloga

Mireczki od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju pewna sytuacja w moim życiu. Dotyczy mojego taty.

Mój ojciec był dyrektorem szkoły w pewnej małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Jest on człowiekiem niezwykle praworządnym i całkowicie apolitycznym. Naraził się miejscowym działaczom PSL, bo sprzeciwił się przyjmowaniu do pracy totalnie niekompetentnych osób, „polecanych” z ramienia miejscowej mafii zwanej PSLem. W zamian za to przez blisko 2 lata był pod stałym atakiem, ze strony mafii. Ilość kłód, jakie zostały mu rzucone pod nogi, jest aż trudna do uwierzenia.

W ogóle moje miasteczko to jedna wielka gigantyczna patologia nepotyzmu, wałków i przekrętów. Kto za tym stoi? No chyba już się domyślacie :)

Ten wpis, to w zasadzie pytanie, czy są osoby zainteresowane przeczytaniem opowieści, jak działa współczesna mafia PSL, jakimi sposobami próbowali niszczyć mojego ojca i przeforsować swojego człowieka na jego stanowisko i o tym jak obsadzane są stanowiska w placówkach budżetowych w moim miasteczku?

#mafia #psl #nepotyzm #polityka
  • 106
@d_____b: Ty chyba nie widziałeś jak działa PSL, wszystkie rączki czyste. Wszystko udokumentowane, wszystko jeżeli jest taka potrzeba odbywa się przez konkursy, na wszystko mają papier.
Ostatnia sytuacja z 24 latką, która była v-ce prezeską jakiejś tam spółki, uwierz mi że na prowincji takie akcje to jest normalka z tą świtą... Przykro mi patrzeć jak ludzie się nawzajem w ten sposób okradają.
Nigdy w tu nie będzie normalnie jak nie umrze